FS Metta U-14 komanda sezonu noslēdz 4.vietā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 27.10.18.

Dalību Latvijas Jaunatnes čempionāta Elites U-14 vecuma grupā noslēgusi FS Metta komanda.

Ceturtdien, 25.oktobrī, FS Metta U-14 komanda viesos, pateicoties diviem Dario Šita vārtu guvumiem, ar 2:1 pārspēja BFC Daugavpils vienaudžus, Latvijas Jaunatnes čempionāta Elites grupas turnīru noslēdzot 4. vietā.

Turnīra pirmajā posmā 8 komandu konkurencē Jāņa Gobas trenērtā komanda noslēdza 3.vietā ar 26 izcīnītajiem punktiem 14 aizvadītajās spēlēs – 8 uzvaras, divi neizšķirti un četri zaudējumi ar kopējo vārtu attiecību 29:12.

Turnīra otrajā posmā (cīņa par 1. – 4. vietu) mettiešu apsteidza tuvākie sekotāji FK Liepāja/LFS un beigās zaļi-baltajiem pietrūka divu punktu līdz bronzas godalgām. Vairāk ar statistiku var iepazīties ŠEIT un ŠEIT.

FS Metta U-14 komandas rindās ar kopā 11 vārtiem rezultatīvākais bija Bruno Melnis, ar astoņiem vārtiem izcēlās Ņikita Pašņevs, bet ar pieciem – Dario Šits.

Atgādinām, ka FS Metta U-14 komanda šogad triumfēja “SFK Meet The World” sacensībās, nodrošinot dalību “Gothia Cup“, kur, cīnoties bez zaudējumiem spēles pamatlaikā, komanda apstājās turnīra 1/32 finālā.

Apsveicam komandu ar sezonas noslēgumu un novēlam veiksmīgu turpinājumu!