Jānis Goba: "Adaptācija ir notikusi, un tas nākotnē dos labu rezultātu!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 22.11.18.

Latvijas Jaunatnes čempionāta sezonu noslēguši FS Metta U-14 grupas futbolisti.

Latvijas Jaunatnes čempionāta Elites grupas sezonu noslēgusi FS Metta U-14 komanda, kas sacentās attiecīgi 8 komandu konkurencē, kā arī pēc tam aizvadot divu apļu turnīru cīņā par 1.-4. vietu.

Kā jau rakstījām Jāņa Gobas trenētā U-14 komanda regulārajā čempionātā izcīnīja 3. vietu, bet turnīra otrajā posmā savas pozīcijas noturēt neizdevās un turnīru nācās noslēgt 4.vietā.

U-14 vecuma grupā bombardieru saraksta augšgalā bija atrodami uzbrucēji Bruno Melnis un Ņikita Pašņevs ar attiecīgi 11 un 8 vārtu guvumiem.

Vairāk ar statistiku var iepazīties ŠEIT un ŠEIT.

Pēc aizvadītās sezonas piedāvājam FS Metta U-14 komandas galvenā trenera Jāņa Gobas komentāru.

Atskatoties uz aizvadīto sezonu, varu viennozīmīgi teikt, ka tā bija notikumiem bagāta, ar daudz emocijām. Šis ir vecums, kad puiši ļoti strauji aug un ne tikai fiziski kļūst spēcīgāki, bet arī psiholoģiski nobriest ar visām augšanas izrietošajām sekām. Ar kopējo rezultātu neesmu apmierināts un Latvijas čempionātā nostartējām zem savām spējām tieši fināla posmā, bet tā arī ir pieredze un nākamajā gadā būs iespēja sevi pierādīt no jauna. Pats svarīgākais man kā trenerim ir redzēt vēlmi trenēties un progresēt ļoti aktīvā treniņu ritmā. Varu teikt, ka adaptācija ir notikusi, un tas nākotnē dos labu rezultātu.Jānis GobaFS Metta U-14 komandas galvenais treneris