Latvijas Jaunatnes čempionāta apskats: U-16 vecuma grupa

Miks Vilkaplāters
Ievietots 30.11.22.

Latvijas Jaunatnes čempionāta sezonu noslēgušas FS Metta U-16 vecuma komandas.

Šogad U-16 vecuma grupā (2006. gadā dzimušie futbolisti) FS Metta startēja Elites grupā.

Elites grupā čempionāts šogad tika aizvadīts divos apļos un 8 komandu konkurencē.

FS Metta cīnījās pret BFC Daugavpils, JDFS Alberts, FS Jelgava, Riga FC Academy, Liepājas FS, SK Super Nova un Academ FC komandām.

Mettieši aizvadītajās 14 spēlēs izcīnīja 10 uzvaras, reizi cīnījās neizšķirti, kā arī trīs reizes zaudēja. Vārtu attiecība – 38:12.

Starp Top 10 rezultatīvākajiem čempionāta spēlētājiem ierindojās trīs FS Metta futbolisti: Ralfs Pakulis ar 8 vārtiem, bet 5 vārtus pievienoja Markuss Ivulāns un Valters Serafinovičs.

Tikmēr otrajā posmā Top 6 aizvadīja vēl divas spēles ar katru, noslēgumā zaļi-baltie ar 40 punktiem par diviem atpalika no čempiones BFC Daugavpils, izcīnot sudraba godalgas.

Dalīti otrais rezultatīvākais spēlētājs otrajā posmā ar 3 vārtu guvumiem bija Renē Baumanis.

Jāatzīmē arī, ka 4 futbolisti (Bomis, Ivulāns, Pakulis un Romanovs) rudenī palīdzēja Latvijas U-17 izlasei iekļūt Elites kārtā!

Kopā ar U-16 komandu mums ātrā laikā posmā izdevās nodrošināt otro vietu un pietuvināties līderiem. Tikai viens zaudējums sezonas otrajā daļā, bet savstarpējās spēles ar BFC Daugavpils izšķīra zelta medaļu likteni. Neskatoties uz to, ka neizdevās izcīnīt zeltu, šo sezonu U-16 komandai var novērtēt ar lielu plus zīmi, jo vairākiem spēlētājiem izdevās ievērojami progresēt, kas ļāva viņiem debitēt U-18 komandā un 1. līgā, kā arī Latvijas U-17 izlases sastāvā kvalificēties Elites kārtai.Viktors MazursFS Metta U-16 komandas treneris

Apsveicam mūsu komandas, trenerus un vecākus ar veiksmīgi noslēgto sezonu!