Starp Latvijas Jaunatnes čempionāta sezonas labākajiem futbolistiem arī 8 mettieši

Miks Vilkaplāters
Ievietots 23.12.20.

Gada nogalē Latvijas futbola federācija paziņojusi Latvijas Jaunatnes čempionāta izcilniekus.

Latvijas Jaunatnes čempionāta sezona noslēdzās oktobrī, un pēc Latvijas futbola federācijas un klubu treneru vērtējuma ir noteikti šīs sezonas izcilnieki.

Kā ierasts čempionāta labākie spēlētāji noteikti dažādās pozīcijās – novērtējums tikai veikts Elites un Meistarības grupās.

Šogad starp sezonas izcilniekiem ir arī 8 mettieši:

  • Krists Pļaviņš – U-13 čempionāta labākais vārtsargs. 12 spēlēs ielaisti tikai pieci vārti, un kopumā 7 sausās spēles.
  • Kristaps Mosāns – U-13 čempionāta labākais pussargs. Kristaps izcēlās ar trim vārtiem pirmajā posmā, bet vēl trīs vārtus pievienoja finālposmā cīņā par 1. – 4. vietu.
  • Rūdolfs Kļavinskis – U-13 čempionāta labākais spēlētājs. Rūdolfs jau pirmajā aplī guva 16 vārtus, kļūstot par čempionāta rezultatīvāko spelētāju, bet otrajā posmā trīs spēlēs izcēlās vienreiz.
  • Kristaps Romanovs – U-14 čempionāta labākais aizsargs. Kristaps teicami tika galā ar saviem tiešajiem pienākumiem aizsardzībā (komandai 12 spēlēs ielaisti tikai 8 vārti), bet uzbrukumā pats izcēlās četras reizes.
  • Ralfs Pakulis – U-14 čempionāta labākais spēlētājs. Ralfs paspēja darboties gan laukuma vidū, gan uzbrukumā. 9 gūtie vārti deva otro vietu rezultatīvāko spēlētāju sarakstā, taču futbolists izkārtoja vairākus vārtu guvumus arī saviem komandas biedriem.
  • Alans Kangars – U-15 čempionāta labākais aizsargs. Alans allaž izcēlās ar pašaizliedzīgu spēli aizsardzībā, sakārtojot aizsardzības līniju, turklāt centra aizsargs guva 4 vārtus.
  • Ņikita Parfjonovs – U-16 čempionāta labākais vārtsargs. Ņikita paspēja debitēt arī U-18 un dublieru čempionātā, bet savā vecuma grupā bija stabils un pārliecinošs vārtos. Palīdzēja arī Latvijas U-17 izlasei izcīnīt Baltijas kausu.
  • Bruno Melnis – U-16 čempionāta labākais pussargs. Bruno spēlēja gan U-16, gan U-18, gan dublieru čempionātā, katrā no tiem gūstot vismaz vienus vārtus, bet sezonas beigās debitēja arī Virslīgā. Sekmēja Latvijas U-17 uzvaru Baltijas kausa izcīņā.

Vairāk lasi ŠEIT

Apsveicam jaunos futbolistus ar atzinību un novēlam sekmīgu turpmāko futbola ceļu!