FK Metta-2 komanda pārliecinoši pārspēj FK Smiltene/BJSS

Miks Vilkaplāters
Ievietots 10.02.19.

Savu otro pārbaudes spēli šosezon aizvadījusi FK Metta-2 komanda.

Skanstes SK
8 - 1
FK Smiltenes BJSS

Svētdien pārbaudes spēli aizvadījusi arī mūsu dublieru komanda, Elektrum Olimpiskā centra futbola laukumā uzņemot komanda.lv 1. līgas vienību FK Smiltene/BJSS.

Jau pašā spēles sākumā mājinieki ieguva iniciatīvu, un 6. minūtē pēc labām individuālajām darbībām rezultātu atklāja Matīss Zēģele. Arī puslaika puslaika turpinājumā mettieši izveidoja vairākus momentus līdz 23. minūtē ar fantastisku sitienu Zēģele panāca jau 2:0!

Pēcāk komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – Iļja Korotkovs ar rezultatīvu sitienu noslēdza paša iesāktu uzbrukumu, bet divas minūtes vēlāk viesi realizēja 11 metru soda sitienu. Pēc 1.puslaika – 3:1.

Otrajā puslaikā dublieru sastāvā bija vairākas izmaiņas, kas palīdzēja gūt vēl 5 bezatbildes vārtus. Vispirms Oskars Vientiess un Raimonds Krollis īsā laika sprīdī panāca 5:1.

Pēc piektā vārtu guvuma mājinieki neapstājās, un ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Jurijs Matvejevs, bet ar vienu precīzu sitienu – Ričards Ulmis. Iespējas palielināt pārsvaru bija vairākas, bet spēle tā arī noslēdzās ar pārliecinošu FK Metta-2 uzvaru 8:1.

FK Metta-2 – FK Smiltene/BJSS

8:1 (3:1)

FK Metta/Latvijas Universitāte:

Helmuts Saulītis, Gabriels Kirkils, Renārs Guliaks, Daniels Fedorovičs, Roberts Ķipsts, Oskars Vientiess, Iļja Korotkovs, Aleksandrs Kartišovs, Matīss Zēģele, Aleksejs Krjukovičs, Raimonds Krollis

Uz maiņu:

Kristiāns Ločmelis, Jānis Beks, Edgars Kronis, Filips Elsts, Ričards Ulmis, Jurijs Matvejevs, Eduards Dainis, Robins Ušackis

Vārtus guva:

Jurijs Matvejevs 2, Matīss Zēģele 2, Iļja Korotkovs, Oskars Vientiess, Raimonds Krollis, Ričards Ulmis

Nākamā spēle:

Elektrum Olimpiskais centrs, Rīga

Svētdiena, 17.februāris, plkst. 18:30

FK Metta-2 – SK Super Nova