Rīgas Hanzas vidusskolas Futbola klases svinējušas pamatskolas un vidusskolas izlaidumu

Miks Vilkaplāters
Ievietots 24.06.19.

13.jūnija pamatskolas un vidusskolas izlaidumu piedzīvojušas Rīgas Hanzas vidusskolas Futbola klases.

Ceturtdien, 13. jūnijā, savu 9.klases izlaidumu un pamatskolas beigšanu svinēja jau ceturtā Rīgas Hanzas vidusskolas Futbola klase, kurā mācījās 18 skolnieki-futbolisti.

Īpaši jāatzīmē, ka divi audzēkņi – Valters Tralmaks un Kārlis Vilnis – pamatskolu beidza ar teicamām sekmēm, iekļūstot starp skolas izcilniekiem.

Tāpat ceturtdien pēdējos soļus vidējā izglītībā spēruši 12. klases skolēni, kas kādai no Futbola klasēm bija pirmais vidusskolas izlaidums.

2000. gadā dzimušie futbolisti ir pirmais gada gājums, kuri izgājuši cauri visai futbola klašu sistēmai no 7. līdz 12. klasei.

Vairāki futbolisti – Emīls Birka, Matīss Zēģele un Iļja Korotkovs – šobrīd pārstāv arī FK Metta rindās un aizstāv Latvijas godu jaunatnes izlasēs.

Apsveicam  audzēkņus ar svinīgo un nozīmīgo brīdi izglītības apguvē, kā arī novēlam spert pareizos nākamos soļus un vēlam izaugsmi gan izglītības jomā, gan futbola laukumā.

Īpašu pateicību jauno futbolistu attīstībā jāsaka Rīgas Hanzas vidusskolas Futbola klašu audzinātājām Paulai Avotiņai un Ilzei Sētiņai, kuras ieguldījušas fanātisku darbu, audzinot disciplinētas, atvērtas un spilgtas personības.

Absolventu izaugsmē liela artava ir tieši pasniedzēju neatlaidībā, atvērtībā, izpalīdzībā, gudrajā padomā un paraugā gan cilvēcisko īpašību, gan profesionalitātes ietvaros.

Futbola skola “METTA” pateicas skolas vadībai, klases audzinātājām, skolotājiem un personālam par sadarbību izglītotu profesionāļu sagatavošanā.

  • Futbola skola Metta un Rīgas Hanzas vidusskolas kopprojekts Futbola klases jau darbojas sešus gadus, un projekta mērķis ir talantīgo jauno futbolistu padziļināta futbola apmācība, to apvienojot ar skolas gaitām.
  • Ar šo klašu palīdzību tiek sagatavoti konkurētspējīgi jaunieši, kuriem vēlāk ir lieliskas izaugsmes iespējas vidusskolas profesionālās ievirzes programmā, kā arī pēc skolas beigšanas Latvijas Universitātē.

Rīgas Hanzas vidusskolas Futbola klases programmas pamatskolas absolventi.