Trešais Rīgas Hanzas vidusskolas Futbola klases pamatskolas izlaidums

Miks Vilkaplāters
Ievietots 02.07.18.

15.jūnija pamatskolas izlaidumu piedzīvojusi trešā Rīgas Hanzas vidusskolas Futbola klase.

Aizvadītās nedēļas nogalē, piektdien, savu 9.klases izlaidumu un pamatskolas beigšanu svinēja Rīgas Hanzas vidusskolas Futbola klase, kurā mācījās 12 skolnieki-futbolisti. Šis kādām no Futbola klasēm bija jau trešais izlaidums – pirms diviem gadiem pamatskolas beigšanu svinēja 2000. gadā dzimušie futbolisti, kamēr pagājušajā gadā – 2001. gadā dzimušie audzēkņi.

Īpaši jāatzīmē, ka četri audzēkņi – Toms Kristiāns Bičevskis, Jēkabs Lagūns, Tomass Konstantinovs un Oskars Vientiess – pamatskolu beidza ar teicamām sekmēm, iekļūstot starp skolas izcilniekiem. Apsveicam visus audzēņus ar šo brīnišķīgo un svinīgo brīdi, kā arī novēlām spert nākamos soļus un izaugsmi gan izglītībā, gan futbola laukumā.

Īpašu pateicību jauno futbolistu izaugsmē jāsaka Rīgas Hanzas vidusskolas Futbola klases audzinātājai Unai Liepiņai par nesavtīgo un neatlaidīgo darbu, vienmēr izpalīdzīgo roku, sapratni, gudro dzīves padomu un paraugu audzināšanā. Viennozīmīgi – būtiska nozīme audzēkņu cilvēcisko īpašību attīstībā ir bijusi tieši klases audzinātājai.

Futbola klases audzēkņi ikdienā pārstāv FS Metta U-16, U-18 un dublieru komandas, kā arī Jēkabs Lagūns šogad jau ir paspējis aizvadīt vairākas spēles Virslīgas čempionātā. Tāpat iepriekš vairāki futbolisti prasmes slīpējuši ar Latvijas Futbola federācijas Talantu skatēs un reģionālajos turnīros Rīgas izlases rindās, kā arī Latvijas U-17 izlasē.

Futbola skola Metta un Rīgas Hanzas vidusskolas kopprojekts Futbola klases jau darbojas piecus gadus, un projekta mērķis ir talantīgo jauno futbolistu padziļināta futbola apmācība, to apvienojot ar skolas gaitām. Ar šo klašu palīdzību tiek sagatavoti konkurētspējīgi jaunieši, kuriem vēlāk ir lieliskas izaugsmes iespējas vidusskolas profesionālās ievirzes programmā, kā arī pēc skolas beigšanas Latvijas Universitātē.

Esmu ļoti lepna par iespēju 3 gadus būt par klases audzinātāju 13 sportiskajiem, savstarpēji ļoti draudzīgiem, jautriem un radošiem puikām. Priecē arī tas, ka paralēli ikdienas grūtajiem treniņiem puikas veiksmīgi tika galā arī ar skolas gaitām, un četri no viņiem spēja mācīties arī bez 7-niekiem. Ticu un esmu pārliecināta, ka par dažiem no maniem 9.B klases futbolistiem mēs vēl dzirdēsim skaļas ovācijas pasaules lielākajos stadionos, un es būšu viena noskaļākajām fanēm!Una LiepiņaRīgas Hanzas vidusskolas klases audzinātāja