Hanzas vidusskola aicina uz vidējās izglītības mācību programmu - "Futbola teorija un prakse"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 26.05.17.

Rīgas Hanzas vidusskola piedāvā topošajiem 10.klases skolniekiem unikālu profesionālās ievirzes mācību programmu “Futbola teorija un prakse: futbola trenera asistents un organizators”.

Jau otro gadu Rīgas Hanzas vidusskola piedāvā unikālu profesionālās ievirzes mācību programmu, kurā, uzsākot mācības desmitajā klasē, ir iespējams apgūt visu nepieciešamo par futbola vidi gan laukumā, gan ārpus tā, iesaistot cilvēkus, kas plāno un vēlas saistīt savu nākotni ar futbolu.

Programmas mērķis ir radīt priekšstaru un gūt ieskatu par futbola trenera darbu, sporta pasākuma organizatora un menedžementa prasmēm. Tāpat programmas ietvaros tiek veicināta papildus padziļināta izpratne un analīze par savu treniņnprocesu un sportisko aktivitāšu fizioloģisko, kā arī psiholoģisko nozīmi.

Pieteikties aicināts ikviens, kurš vēlas savu nākotni un karjeru saistīt ar futbolu trenera, organizatora vai menedžera amatā.

Ieguvumi pabeidzot vidusskolu un minēto programmu:

  • Diploms par vispārējās vidējās izglītības apguvi;
  • Sporta skolas absolventa diploms;
  • Futbola tiesneša sertifikāts;
  • Futbola trenera C-LFF licence;
  • Labākajiem iespēja pretendēt uz apmaksātām studijām Latvijas Universitātē;
  • Prakses iespējas FS Metta, LFF, LFV, Sportland, sporta pasākumos;
  • Iespēja pretendēt uz algotu darba vietu FS Metta kluba sistēmā.

Programmas saturs:

Pedagoģija, pirmā palīdzība, veselīgs uzturs, sporta teorija, tiesāšana, treniņu metodika, futbola treniņu vadīšana, testēšana, selekcija, prakse sporta organizācijās, sporta pasākumu organizēšana un vadīšana, sporta organizācijas vadīšana, menedžements, video analīze un montāža, publiskā runa, uzstāšanās, prezentācijas, sabiedriskās attiecības un komunikācija.

Uzņemšanas noteikumus skatīt skolas mājas lapā vai zvanīt 26544377.

Futbola klase man devusi iespēju trenēties vairāk nekā pārējiem, kas man palīdz attīstīties straujāk nekā citiem futbolistiem, turklāt apvienot mācību un treniņu procesus. Vidusskolas programmā mēs apgūstam daudzas jaunas un interesantas lietas teorētiskajās nodarbībās, kas mums palīdz kļūt par izciliem futbolistiem, kā arī tas mums dod pamatu kļūt par labiem treneriem vai organizatoriem nākotnē. Visa programmā iegūtā informācija palīdz arī personības izaugsmei, un dzīves lietās ārpus futbola..Emīls BirkaFK Metta/LU aizsargs un RHV skolnieks profesionālās ievirzes mācību programmā