Latvijas Jaunatnes čempionāta sezonu FS Metta U-18 komanda noslēdz 5.vietā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 28.10.18.

Dalību Latvijas Jaunatnes čempionāta Elites U-18 vecuma grupā noslēgusi FS Metta komanda.

Sestdien, 27.oktobrī, FS Metta U-18 komanda ar 4:1 Hanzas vidusskolas laukumā pārspēja Riga FC vienaudžus, Latvijas Jaunatnes čempionāta Elites grupas turnīru noslēdzot 5.vietā desmit komandu konkurencē.

Viktora Mazura un Andreja Karpova trenētās komandas kodolu veidoja 2000., 2001. un 2002.gadā dzimušie futbolisti, kas 18 aizvadītajās spēlēs izcīnīja 9 uzvaras un 1 reizi spēlēja neizšķirti.

Kopumā komanda līdz ar to ieguva 28 punktu ar pozitīvu vārtu attiecību +23, gūstot 48, bet ielaižot 25 vārtus. FS Metta futbolisti ierindojās starp Top 2 rezultatīvākajām vienībām, tomēr ielaistie vārti bija sliktākais rādītājs no Top 5 komandām.

Vairāk ar statistiku var iepazīties ŠEIT.

FS Metta U-18 komandas rindā ar 9 vārtiem rezultatīvākais bija Renārs Varslavāns (aizvadot tikai 6 spēles), bet ar 8 vārtiem attiecīgi izcēlās Raimonds Krollis un Aleksandrs Kartišovs.

Jāatzīmē, ka U-18 vecuma grupas futbolisti lielākoties pārstāvēja arī FK Metta-2 komandu, kura, kā jau iepriekš ziņojām, izcīnīja bronzas medaļas Virslīgas Dublieru čempionātā.
Arī dublieru čempionātā starp rezultatīvākajiem spēlētājiem meklējam Renārs Varslavāns – otrā vieta bombardieru sarakstā un 14 gūtie vārti. Tāpat Virslīgas Dublieru čempionātā ar 8 vārtiem izcēlās Raimonds Krollis.

Pilnu statistiku par FK Metta-2 komandas startu un individuāli iespēto varēsiet lasīt drīzumā.

Apsveicam komandu ar sezonas noslēgumu un novēlam veiksmīgu turpinājumu!