FS Metta komandas un futbolisti Latvijas Jaunatnes futbola izcilnieku vidū

Miks Vilkaplāters
Ievietots 28.11.18.

Trešdien, 28.novembrī norisinājās Latvijas jaunatnes futbola sezonas noslēguma pasākums.

Pasākumā tika sveikti Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta un Latvijas Futbola federācijas Futbola akadēmijas 2018. gada sezonas izcilnieki, kā arī LJČ godalgas izcīnījušās komandas un to treneri.

Tāpat sumināti tika arī futbolisti, kuri sezonas laikā regulāri iekļuvuši LFF Futbola akadēmijas reģionālo izlašu turnīru simboliskajās izlasēs trīs vecuma grupās.

Jāatzīmē, ka šajā Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta sezonā Elites grupas sacensībās Andreja Gluščuka trenētā Futbola skolas Metta komanda izcīnīja zelta godalgas U-15 vecuma grupā.

No Futbola skolas Metta audzēkņiem par Latvijas Jaunatnes čempionāta labākajiem spēlētājiem tika atzīti Jegors Novikovs (labākais aizsargs) un Lūkass Vapne (labākais pussargs) U-15 Elites grupā, kā arī Emīls Birka U-18 Elites grupā kā labākais aizsargs.

U-13 vecuma grupā starp LFF Futbola akadēmijas sezonas izcilniekiem atrodami Kristaps Grabovskis un Vadims Cvetkovs, U-14 vecuma grupā atzinību izpelnījies Bruno Melnis, savukārt U-15 grupā jau pieminētie Novikovs un Vapne, kā arī Kārlis Vilnis