FS Metta ar minimālu rezultātu pieveic SK Super Nova/RTU

Ievietots 20.06.21.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda.

1 - 0
SK Super Nova

Svētdien, 20. jūnijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi 8. kārtas spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot SK Super Nova/RTU.

Spēles sākumā pie bīstama momenta tika viesu futbolistes – SK Super Nova/RTU uzbrucēja no labas pozīcijas izdarīja sitienu, taču bumbu atsita Matrevica.

Turpinājumā laukumā bija redzama līdzīga cīņa, neliels teritoriāls pārsvars piederēja mettietēm, kuras arī 20. minūtē izvirzījās vadībā – ar precīzu sitienu izcēlās Uma Upīte (1:0)!

Drīz pēc tam mājinieču vārtu priekšā gāja karsti, un sitienu no tuvas distances atvairīja Matrevica, bet talkā nāca arī zaļi-balto aizsardzība.

Arī puslaika izskaņā, neskatoties uz lielāku bumbas kontroli, sitienus tomēr vairāk izdarīja pretinieces, taču vietā atkal bija Matrevica.

Tikmēr otrā puslaika pašā ievadā izcila iespēja pēc Treimanes piespēles bija Sīpolai, taču Elīza no tuvas distances uzsita virsū vārtsardzei.

Drīz pēc tam arī Lubiņa izmēģināja veiksmi ar tālsitienu, bet vēlreiz vārtos droši darbojās pretinieču vārtsardze.

Nervozā un saspringtā galotnē Daņilovas vārti netika ieskaitīti aizmugures dēļ, pāris reizes paglāba Matrevica, , izskaņā uz soda laukumu devās viesu vārtsardze, taču mettietes pārsvaru nosargāja.

Minimāla uzvara un revanšs pret SK Super Nova/RTU.