FS Metta sieviešu komanda izcīna trešo uzvaru pēc kārtas

Ievietots 21.04.24.

Trešo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

3 - 0
Rīgas Futbola skola

Svētdien, 21. aprīlī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu trešo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Rīgas FS.

Spēles pirmajā puslaikā daudz vairāk ar bumbu bija mettietes, tomēr tŗūka bīstamu vārtu gūšanas momentu.

FS Metta futbolistes gan spēja 1. puslaikā izvirzīties vadībā, kad pēc lieliskas Katrīnas Daņilovas piespēles no vārtu priekšas iesita Signija Šenberga (1:0)!

Otrā puslaika sākumā divas lieliskas iespējas jau bija pretiniecēm – vienā no epizodēm Rīgas FS trāpīja pa stabu, bet otrā pārsita pāri 11 metru soda sitienu.

Pēc tam gan FS Metta izmantoja savas iespējas un noveda spēli līdz uzvarai. No vārtu priekšas iesita Vuškāne un Šenberga, uzstādot gala rezultātu – 3:0!