FS Metta sieviešu komanda sezonas ievadā pārspēj FK Auda

Ievietots 30.03.24.

Pirmo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

3 - 0
FK Auda

Sestdien, 30. martā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu pirmo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Auda.

Spēles pirmajā puslaikā teritoriāls pārsvars piederēja zaļi-baltajām, kurām arī vairāki momenti, taču atslēgt pretinieču vārtus neizdevās.

Divreiz bumba trāpīja pa vārtu konstrukciju, bet pāris epizodēs vietā bija vārtsardze.

Tomēr vārtus FS Metta futbolistēm izdevās gūt otrā puslaika sākumā, kas deva impulsu spēles turpinājumā.

Vispirms 57. minūtē Sanija Santa Vuškāne izvirzīja mājinieces vadībā, bet trīs minūtes vēlāk Katrīna Daņilova ar galvu divcīņā pārsvaru dubultoja (2:0)!

Spēles izskaņā pēc lieliskas saspēles Signija Šenberga guva vārtus, un uzstādīja spēles gala rezultātu – 3:0!