FS Metta pārbaudes spēlē pārspēj JK Tartu Tammeka

Miks Vilkaplāters
Ievietots 24.03.24.

Pārbaudes spēli aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

JK Tammeka Tartu
0 - 5
FS Metta

Svētdien, 24. martā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi pārbaudes spēli viesos, spēkojoties ar Igaunijas augstākās līgas 3. vietas ieguvēju JK Tartu Tammeka.

Spēles ievadā nedaudz vairāk ar bumbu bija zaļi-baltās, pirmajā uzbrukumā jau tiekot pie bīstama momenta, kuru gan atvairīja vārtsardze.

Kopumā spēle izlīdzinājās, brīžiem iniciatīvu ieguva pretinieces un atbildēja ar izrāvienu vienatnē pret vārtsargu, bet Siņutkina duelī spēlēja droši.

Puslaika izskaņā vadību ieguva gan zaļi-baltās – lieliska izspēle kreisajā flangā, un Sanija Santa Vuškāne no vārtu priekšas panāca 1:0!

Arī otrā puslaika sākumā mettietes bija uz viļņa, un izgājienu vienatnē pret vārtsardzi pārliecinoši izmantoja Signija Šenberga (2:0)!

Šenbergas aktivitāte ļāva arī nopelnīt 11 metru soda sitienu, kuru pārliecinoši realizēja Amēlija Lipšāne, bet izskaņā divus vārtus guva Elīza Paula Sīpola, uzstādot gala rezultātu (5:0)!

Droša uzvara Igaunijā pirms sezonas sākuma!

FS Metta:

Laura Siņutkina, Elija Veilande, Katrīna Augustāne, Kristīne Evelīna Lodziņa, Paula Linda Liniņa, Fanija Mežecka, Amēlija Lipšāne, Vasilisa Sadikova, Katrīna Daņilova, Signija Šenberga, Sanija Santa Vuškāne

Uz maiņu:

Elīza Paula Sīpola, Keita Zviedre, Alīna Šilova, Emīlija Ambaine, Sofija Gluščuka

Vārtus guva:

Elīza Paula Sīpola 2, Sanija Santa Vuškāne, Signija Šenberga, Amēlija Lipšāne

Nākamā spēle:

Sestdien, 30. martā, plkst. 17.00

Hanzas vidusskolas laukums, Rīga

FS Metta – FK Auda