FS Metta sieviešu komanda izskaņā piedzīvo minimālu zaudējumu pret Latvijas čempionēm

Ievietots 04.07.19.

Kārtējo spēli Latvijas augstākajā fubola līgā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

Rīgas Futbola skola
1 - 0

Ceturtdien, 4. jūlijā, kārtējo spēli Sieviešu futbola Virslīgā aizvadījusi FS Metta komanda, Arkādijas stadionā tiekoties ar valsts čempioni Rīgas FS.

Pirms gaidāmās spēles pretinieces atradās turnīra līderpozīcijās ar 5 uzvarām un vienu neizšķirtu.

Tikmēr FS Metta futbolistes pirms šī dueļa ar 14 punktiem 8 spēlēs atradās trešajā vietā.

Spēles iesākumā komandas spēlēja piesardzīgi, pārlieku neaizraujoties ar pārgalvīgiem uzbrukumiem un veidojot pozicionālu spēli. Jāatzīmē, ka bumbas kontrolē izteiktu pārsvaru neviena no komandām neieguva.

Bīstamākais moments izveidojās 40. minūtē, kas vienatnē pret Ibragimovu izrāvās Fjodorova, tomēr iegrieztais sitiens no 15 metriem nedaudz aizspurdza gar vārtu stūri.

Otrā puslaika sākumā mettietes ļoti enerģiski veidoja uzbrukumus, tomēr aktivitāti asākos uzbrukumos pārvērst neizdevās. Drīz vien spēle atkal izlīdzinājās, un 60. minūtē jau pēc sitiena no 12 metriem zaļi-baltās glāba Čumika.

Līdzīga cīņa, kurā visu izšķīra viena epizode. 81. minūtē strīdīgā epizodē spēles galvenā tiesnese par Lubiņas pārkāpumu nozīmēja 11 metru soda sitienu un noraidīja mūsu futbolisti no laukuma, bet Čemirtāne pendeli realizēja – 0:1.

Atspēlēšanās neizdevās, mettietēm piedzīvojot minimālu zaudējumu spēles izskaņā pret daudzkārtējām Latvijas čempionēm.