FS Metta pārbaudes spēlē pieveic FK Banga

Ievietots 03.03.24.

Pārbaudes spēli aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

FK Banga
0 - 3

Svētdien, 3. martā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi pārbaudes spēli viesos, spēkojoties ar Lietuvas augstākās līgas 5. vietas ieguvēju FK Banga.

Spēles ievadā nedaudz vairāk ar bumbu bija zaļi-baltās, bet vienā no uzbrukumiem pat divreiz komandu nācās glābt Madarai Matrevicai.

FS Metta futbolistes atbildēja ar Sadikovas sitienu pa pārliktni, bet, tuvojoties puslaika izskaņai, izdevās arī gūt vārtus. Paula Dzene izpildīja tiešo brīvsitienu un trāpīja (1:0)!

Arī otrā puslaika sākumā mettietes vairāk bija ar bumbu, un aktīva uzbrukumā bija Vuškāne, kura ātri dubultoja pārsvaru – lieliska Klementjevas piespēle un Sanija sita precīzi (2:0)!

Vuškānes aktivitāte ļāva arī nopelnīt 11 metru soda sitienu, kuru pārliecinoši realizēja Vasilisa Sadikova, uzstādot gala rezultātu (3:0)!