FS Metta sieviešu komanda "Ziemas kauss" noslēdz ar uzvaru pret FK Iecava/FK Jelgava

Ievietots 10.03.24.

Noslēdzošo spēli “Ziemas kauss” sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

5 - 0
FK Iecava

Svētdien, 10. martā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi noslēdzošo spēli “Ziemas kauss” izcīņā, tiekoties ar FK Iecava/FS Jelgava.

Spēli daudz aktīvāk iesāka mettietes, enerģiski uzbrūkot un izdarot sitienus pa pretinieču vārtiem.

Pirmajā puslaikā vienīgos vārtus guva Paula Dzene, kura noslēdza pie tālā staba Marijas Klementjevas piespēli (1:0)!

Arī otrajā puslaikā FS Metta futbolistēm piederēja teritoriāls pārsvars, un izgājienu vienatnē pret vārtsardzi izmantoja Paula Dzene (2:0)!

Spēles noslēdzošajā daļā Dzene realizēja arī 11 metru soda sitienu, bet Elīza Paula Sīpola un Fanija Mežecka izskaņā guva arī komandas ceturtos un piektos vārtus (5:0)!

Tā arī spēle noslēdzās, FS Metta sieviešu komandai noslēdzot “Ziemas kauss” izcīņu 3. vietā!

Madara Matrevica, Rebecca Malmberg, Kristīne Evelīna Lodziņa, Katrīna Augustāne, Paula Linda Liniņa, Fanija Mežecka, Amēlija Lipšāne, Katrīna Garanča, Keita Zviedre, Marija Klementjeva, Paula Dzene

Sanija Santa Vuškāne, Ada Pekkanen, Alessia Holst, Katrīna Daņilova, Elīza Paula Sīpola, Alīna Šilova, Sofija Gluščuka, Elīza Paula Sīpola