FS Metta sieviešu komanda izrauj uzvaru viesos pret Liepājas FS

Ievietots 14.04.24.

Otro spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

Liepājas FS
0 - 1

Svētdien, 14. aprīlī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu otro spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Liepājas Olimpiskā centra hallē viesojoties pie Liepājas FS.

Liepājā tikās pagājušās sezonas 2. un 3. vietas ieguvējas, kas paredzēja saspringtu un aizraujošu spēli.

Līdzvērtīgā pirmajā puslaikā vārti tā arī netika gūti, komandām pārtraukumā dodoties pie bezvārtu neizšķirta 0:0.

Arī otrajā puslaikā rezultāts ilgi palika nemainīgs, līdz spēles beigās FS Metta izrāva uzvaru.

Spēles 85. minūtē ar precīzu sitienu izcēlās uz maiņu nākusī Paula Dzene, nodrošinot otro uzvaru zaļi-baltajām šosezon (1:0).