FK Metta/Latvijas Universitāte spraigā spēlē izrauj neizšķirtu pret FK Liepāja-2

Ievietots 27.06.21.

Pirmo spēli Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Skanstes SK
2 - 2
FK Liepāja-2

Svētdien, 27. jūnijā, 1. kārtas spēli Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Liepāja-2.

Informācijai – šosezon Virslīgas Dublieru čempionātā piedalās 8 komandas (FK Ventspils-2 atsauca dalību turnīrā).

Spēli jau no pirmajām minūtēm aktīvāk iesāka mettieši – 3. minūtē Rēķis ātrā uzbrukumā trāpīja pa stabu.

Arī bumbas kontrolē mājiniekiem piederēja pārsvars, un 16. minūtē tas deva rezultātu – 11 metru soda sitienu realizēja Oskars Vientiess (1:0).

Drīz pēc stūra sitiena laba iespēja bija Aizpurietim, kurš sita nedaudz garām, tikmēr laukuma otrā pusē teicamu atvairījumu veica Parfjonovs.

Tomēr 36. minūtē uzreiz tieši no stūra sitiena liepājnieki panāca izlīdzinājumu (1:1). Kopumā puslaika otrajā pusē spēle kļuva atklātāka, un abas komandas izšķērdēja labas iespējas.

Otrais puslaiks iesākās līdzīgā cīņā, bet veiksmīgāki sākumā izrādījās viesi – 53. minūtē Roberts Meļķis ar precīzu sitienu deva vadību jau FK Liepāja-2 futbolistiem (1:2).

Uzreiz pēc tam no ļoti tuvas distances soda sitienu spēcīgi izdarīja Rēķis, tomēr nedaudz garām tālajam vārtu stūrim, bet vēl minūti vēlāk Mičulis no vārtu priekšas ar galvu sita pāri.

Jautrais futbols turpinājās, un mettiešus no vārtu zaudējuma pat trīs reizes jau paglāba Ņikita Parfjonovs.

Tuvojoties spēles beigām FK Metta/Latvijas Universitāte pārņēma iniciatīvu – 78. minūtē bīstami sita Meroža, taču vietā bija pretinieku vārtsargs.

Izskaņā arvien vairāk mājinieki centās nogādāt bumbu soda laukumā, taču vairākas reizes pārkombinējās. Līdz sitienam tika Aizpurietis, taču raidīja bumbu stipri pāri vārtiem.

Jau kompensācijas laikā pa pārliktni trāpīja Putāns, bet pēc sekojošā stūra sitiena vārtu priekšā izveicīgākais bija Bruno Melnis, izraujot neizšķirtu!

Sezonas ievadā rezultatīvs futbols – 2:2!