FK Metta/Latvijas Universitāte pirmajā pārbaudes spēlē pārspēj FS Metta U-18 komandu

Ievietots 18.01.20.

Pirmo pārbaudes spēli pirmssezonas ciklā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

4 - 1
FS Metta U-18

Sestdien, 18. janvārī, Hanzas vidusskolas laukumā savstarpējo pārbaudes spēli aizvadīja FK Metta/Latvijas Universitāte un FS Metta U-18 komandas.

Abas komandas gatavošanos sezonai uzsāka aizvadītās nedēļas sākumā, šobrīd aizvadot otro treniņu nedēļu.

FK Metta/Latvijas Universitāte jeb mūsu U-21 komandas kodolu šogad veidos 2003. gadā dzimušie futbolisti, bet komandu vada Viktors Mazurs un Andrejs Karpovs.

Komandā ir arī pieredzējušāki futbolisti no pagājušās sezonas 1. līgas B čempionātu uzvarētāju sastāva – Edgars Kronis, Renārs Guliaks, Aleksandrs Kartišovs, Toms Bičevskis, Eduards Dainis, Jēkabs Šmitiņš un Jānis Beks.

Tikmēr sestdienas pretinieku sastāvu lielākoties veidoja akadēmijas 2004. gadā dzimušie futbolisti, kuri šogad trenējas kopējā grupā ar U-18b komandu, bet kopējo grupu trenē Maksims Rafaļskis un Artūrs Zālītis.

Savstarpējās spēles pirmajās piecpadsmit minūtēs pārsvars piederēja U-21 komandai, taču pēc tam ar presinga palīdzību U-18 komanda atvirzīja spēli uz laukuma vidusdaļu.

Pirmajā puslaikā kopumā pēc starpsezonas pārtraukuma bija redzams atklātāks futbols, un 45 minūtes ar 1:0 vadību noslēdza U-21 futbolisti.

Otrā puslaika sākumā U-18 futbolisti rezultātu izlīdzināja, tomēr turpinājumā pārsvaru rezultātā pārvērta FK Metta/LU – trīs bezatbildes vārti un uzvara ar 4:1.

Ar diviem vārtiem izcēlās Niks Bergs, reizi precīzi bija Dario Šits un Kristofers Rēķis, bet U-18 rindās precīzs bija Valters Parfianovičs.

Nākamo spēli FK Metta/Latvijas Universitāte aizvadīs jau nākamsestdien, Hanzas vidusskolas laukumā plkst. 14.00 uzņemot komanda.lv 1. līgas čempionāta pagājušās sezonas 4. vietas ieguvējus – JDFS Alberts.