FK Metta/Latvijas Universitāte pārbaudes spēlē cīnās neizšķirti ar JDFS Alberts

Ievietots 25.01.20.

Otro pārbaudes spēli aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

1 - 1
JDFS Alberts

Sestdien, 25. janvārī, savu otro pārbaudes spēli pirmssezonas ciklā aizvadījusi mūsu U-21 komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot komanda.lv 1. līgas 4. vietas īpašnieci JDFS Alberts.

Spēles sākumā abas komandas darbojās aktīvi, bet neliels pārsvars bumbas kontrolē bija mājiniekiem. Īpaši enerģiski uzbrukumi sanāca pa kreiso malu, kur vairākās epizodēs pamanāms bija Alekss Kaikins.

21. minūtē pēc stūra sitiena Edgars Kronis izdarīja sitienu apakšējā vārtu stūrī – bumbu no līnijas izsita aizsargs, bet pēc neilga brīža pretējā laukumā pusē no labas pozīcijas pāri sita Remess.

Labākā iespēja puslaika noslēdzošajā daļā bija Kristoferam Rēķim, kurš apspēlēja aizsargu un sita no soda laukuma iekšienes, tomēr pretinieku vārtsargs bumbu tvēra.

Arī otrā puslaika sākumā nedaudz vairāk bumbu kontrolēja FK Metta/Latvijas Universitāte futbolisti, tomēr līdz bīstamam momentam netika.

Tikmēr 64. minūtē tika atklāts spēles rezultāts – pretuzbrukumā veiksmīgi aizskrēja Ernests Pulks un ar sitienu no soda laukuma robežām pārspēja Alvis Sorokinu – 0:1.

Tas lika mettiešiem aktivizēties, un rezultātu izdevās izlīdzināt tieši 20 minūtes vēlāk – Dario Šits teicami vienatnē pret vārtsargu izvirzīja Jegoru Novikovu, kurš sita nekļūdīgi – 1:1!