FK Metta-2 un SK Super Nova rezultatīvā spēlē uzvarētāju nenoskaidro

Ievietots 17.02.19.

Kārtējo pārbaudes spēli aizvadījusi FK Metta-2 komanda.

3 - 3
SK Super Nova

Svētdien, 17. februārī, pārbaudes spēli Elektrum Olimpiskajā centrā aizvadījusi FK Metta-2 komanda, uzņemot pagājušās sezonas 1. līgas vicečempioni SK Super Nova.

Spēle iesākās līdzīgā cīņā, ar aktīvu presingu spēlējot mettiešiem. Aktivitāte deva iespēju izpildīt stūra sitienu, un pēc tā 8. minūtē Daniels Fedorovičs ar galvu sita precīzi vārtu stūrī – 1:0! Turpinājumā nedaudz vairāk bumbu kontrolēja zaļi-baltie, abām komandām tiekot pie pāris pusmomentiem.

Bīstamāki tie padevās FK Metta-2 futbolistiem – Ķipsta sitienu no 18 metriem atsita vārtsargs, bet no līdzīgas distances nedaudz pāri sita pārbaudāmais spēlētājs. Šķita, ka puslaiks varētu noslēgties ar dublieru minimālu vadību, tomēr pašā izskaņā SK Super Nova uzbrucējs ar atkārtotu sitienu panāca neizšķirtu.

Arī otrā puslaika sākumā ar bumbu vairāk darbojās mettieši, veidojot pozicionālos uzbrukumus, tomēr īpaši bīstamu momentu nebija – līdz brīdim. Piecu minūšu laikā paspēja izcelties abas komandas – vispirms Ričards Ulmis minūtē pārliecinoši realizēja izgājienu vienatnē pret vārtsargu, bet mirkli vēlāk pretinieki pret standartsituācijas rezultātu izlīdzināja – 2:2.

Bet tas šajā laika sprīdī nebija viss – indivuduāli lieliski nospēlēja Matīss Zēģele un ar kreiso kāju sita precīzi vārtu stūrī – 3:2! Pēc gūtajiem vārtiem joprojām iniciatīva piederēja mājiniekiem, tomēr pašās spēles beigās kļūda aizsardzībā maksāja vārtus – rezultatīvs neizšķirts 3:3.

FK Metta-2 – SK Super Nova

3:3 (1:1)

FK Metta-2:

Alvis Sorokins, Gabriels Kirkils, Jurijs Matvejevs, Daniels Fedorovičs, Roberts Ķipsts, Renārs Guliaks, Oskars Vientiess, Aleksejs Krjukovičs, Matīss Zēģele, Aleksandrs Kartišovs, Pārbaudāmais spēlētājs