FK Metta-2 komanda ar 1:2 piekāpjas JK Tallinn Kalev

Ievietots 23.02.19.

Kārtējo pārbaudes spēli aizvadījusi FK Metta-2 komanda.

1 - 2
JK Tallinn Kalev

Sestdien, 23. februārī, savu kārtējo pārbaudes spēli aizvadījusi mūsu dublieru komanda, Elektrum Olimpiskā centra futbola laukumā uzņemot Igaunijas augstākās līgas astoto spēcīgāko klubu JK Tallinn Kalev.

Spēles pirmajā puslaikā bumbu vairāk kontrolēja mettieši, veidojot pozicionālus uzbrukumus, tomēr ar vārtu gūšanu nesekmējās. Veiksmīgāk un efektīvāk darbojās viesi, kuri līdz otrā puslaika sākumam bija guvuši divus vārtus un ieguvuši pārsvaru 2:0.

Pirmos vārtus Igaunijas Meistarlīgas klubs guva pēc standartsituācijas, bet otrajā reizē pretinieku uzbrucējs izmantoja rīdzinieku kļūdu aizsardzībā un guva salīdzinoši vieglus vārtus.

Jāatzīmē, ka pirmajā puslaikā pretinieku soda laukumā pat divas reizes izveidojās strīdīgas epizodes, tomēr 11 metru soda sitienu tiesnesis nenozīmēja.

Otrajā puslaikā FK Metta-2 vēl aktīvāk devās uz priekšu, izveidojot vairākus momentus. Vienā no tiem labā sitiena pozīcijā nonāca pārbaudāmais spēlētājs, taču vārtsargs bumbu atsita, bet citā epizodē mūsu spēlētāja izgājienu vienatnē pret vārtiem vēlreiz neitralizēja viesu vārtsargs.

Tuvojoties spēles beigām mūsu dublieri atspēlēja vienus vārtus, kad pārbaudāmais spēlētājs realizēja 11 metru soda sitienu (1:2), tomēr atspēlēties rīdziniekiem neizdevās. Tādējādi piedzīvots zaudējums ar 1:2 pret Igaunijas augstākās līgas klubu JK Tallinn Kalev.

FK Metta-2 – JK Tallinn Kalev

1:2 (0:1)

FK Metta-2:

Helmuts Saulītis, Jurijs Matvejevs, Lukman Zakari, Filips Elsts, Edgars Kronis, Ričards Ulmis, Iļja Korotkovs, Kristers Aldis Puriņš, Matīss Zēģele, Pārbaudāmais spēlētājs Nr.1, Pārbaudāmais spēlētājs Nr.2