Pārbaudes spēli Rīgā aizvadījusi FK Metta-2 komanda.

Skanstes SK
6 - 1
FK Kruoja

Sestdien, 16. martā, savu kārtējo pārbaudes spēli aizvadījusi mūsu dublieru komanda, Hanzas viduskolas laukumā uzņemot Lietuvas klubu FK Kruoja, kurš pirms 4 gadiem piedalījās UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā, tomēr 2016. gadā kluba darbība tika pārtraukta, bet šogad atjaunota.

Spēles pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 2:0 – mettieši pilnībā kontrolēja spēli, vairāk gan kontrolējot bumbu, gan izveidojot lērumu ar vārtu gūšanas momentiem. Arī otrajā puslaikā spēles gaita bija līdzīga, pretinieki reti aizskrēja pretuzbrukumos, vienā no tiem gūstot arī goda vārtus, kamēr FK Metta-2 futbolisti izcēlās vēl četras reizes. Spēles gala rezultāts – 6:1!

Divas reizes šajā spēlē precīzi sita Kristers Aldis Puriņš, pirmajā reizē no vārtu priekšas sitot tukšos vārtos, bet otrajā, apspēlējis pretspēlētāju, no 11 metriem raidīja bumbu vārtu tīklā, bet pa vieniem vārtiem Jēkabam Lagūnam (realizēja 11 metru soda sitienu), Aleksejam Krjukovičam un Raimondam Krollim (abiem realizēts izgājiens vienatnē pret vārtsargu), kā arī Aleksandram Kartišovam.