Dublieri pārbaudes spēlē pārspēj FK Liepāja-2

Ievietots 31.03.19.

Pārbaudes spēli Rīgā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

2 - 1
FK Liepāja

Svētdien, 31. martā, savu kārtējo pārbaudes spēli aizvadījusi mūsu dublieru komanda, Hanzas viduskolas laukumā uzņemot citu dublieru komandu – FK Liepāja-2.

Spēles sākums mājiniekiem nebija veiksmīgs, un jau pirmajās minūtēs FK Liepāja-2 atklāja spēles rezultātu. Jāsaka gan, ka tas sapurināja rīdziniekus – 13. minūtē pēc teicamas Ulmja piespēles rezultātu izlīdzināja Aleksejs Krjukovičs – 1:1!

Turpinājumā spēle bija diezgan līdzīga, turklāt laukumā komandas daudz spēka atstāja divcīņās un fiziskā spēlē, tāpēc izteiktu vārtu gūšanas momentu nebija.

Puslaika izskaņā gan komandas apmainījās ar momentiem – Gabriels Kirkils pēc pieslēgšanās uzbrukumam trāpīja pa vārtu stabu, bet viesu spēlētāja izpildīto soda sitienu atvairīja Alvis Sorokins.

Otrajā puslaikā abas komandas spēlēja atklātāku futbolu – spēle kļuva dinamiskāka un uzbrūkošāka. Daudz vairāk parādījās brīvās zonas, kas ļāva izveidot asākus uzbrukumus. Jāatzīmē, ka pie rezultāta 1:1 pendeli atvairīja Jānis Beks.

Momentus izdevās izveidot gan vieniem, gan otriem, tomēr sekmīgāka spēles izskaņa padevās FK Metta-2 futbolistiem – 84. minūtē pēc lieliskas Niklāva Desaiņa piespēles no vārtu priekšas precīzs bija Renārs Guliaks – 2:1! Izrauta uzvara!