Latvijas Jaunatnes čempionāta nedēļas apskats

Ievietots 19.10.20.

Latvijas Jaunatnes čempionāta spēles aizvadījušas FS Metta komandas.

Pēc 13. oktobra Ministru kabineta lēmuma Latvijas Jaunatnes čempionāts tiek pārtraukts līdz 6. novembrim, līdz ar to šobrīd čempionātā ir piespiedu pārtraukums.

Tomēr aizvadītajā nedēļā, brīdī līdz noteikumi stājās spēkā, savas spēles aizvadījušas FS Metta U-15 un U-16 komandas.

U-15:

FS Metta futbolisti aizvadītajā nedēļā aizvadīja izbraukuma spēli pret Rīgas FS.

Mettieši bija paspējuši izcīnīt septiņas uzvaras pēc kārtas, taču šoreiz nācās piedzīvot zaudējumu ar 1:2.

Pirmie vadībā izvirzījās mājinieki, taču 33. minūtē Robins Stērninieks panāca neizšķirtu.

Zaļi-baltie centās izraut svarīgu uzvaru, taču izskaņā ielaida un piekāpās pretiniekiem ar 1:2.

Ja tiks lemts par čempionāta atsākšanos, tad mūsu U-15 vecuma komandai novembrī atlikusi spēle viesos pret FK Tukums 2000/TSS.

Andreja Gluščuka vadītā komanda ieņem 1. vietu turnīra tabulā ar 13 spēlēs izcīnītajiem 27 punktiem. Par trim punktiem un trim aizvadītām spēlēm mazāk ir BFC Daugavpils.

U-16:

FS Metta U-16 futbolisti aizvadītajā piektdienā viesos izspēlēja bezvārtu neizšķirtu pret Liepājas FS.

Mūsu futbolistiem čempionātā ir paredzētas vēl trīs spēles: izbraukumā pret Rīgas FS un BFC Daugavpils, kā arī mājās pret Ventspils FA.

Maksima Rafaļska vadītā komanda 11 spēlēs ir izcīnījusi 20 punktus un šobrīd atrodas 3. vietā turnīra tabulā.

Vairāk ar spēļu rezultātiem un statistiku var iepazīties ŠEIT

Sekosim līdzi notikumiem un ziņosim aktuālāko informāciju par čempionāta tālāko norisi!