FS Metta U-18 komanda pēdējā pusstundā nokārto pārliecinošu uzvaru pret Vidzemes FC

Ievietots 18.08.19.

Desmito spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

Vidzemes FC
2 - 6

Svētdien, 18. augustā, savu desmito spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta sezonā aizvadīja mūsu vecākās grupas (U-18) futbolisti, Smiltenē tiekoties ar Vidzemes FC.

Pirms gaidāmās spēles mettieši ierindojās 3. vietā ar 19 izcīnītajiem punktiem, kamēr pretinieki ar pagaidām bez punktiem atradās 8. pozīcijā.

Jāatzīmē, ka komandu pirmajā savstarpējā spēlē uzvaru ar 13:0 izcīnīja mettieši.

Lai arī no spēles pirmajām minūtēm pārsvars piederēja viesiem, pirmie vārtus guva mājinieki – 17. minūtē Vidzemes FC izvirzījās vadībā (0:1).

Mettieši pēc šāda pavērsiena neapjuka, un septiņas minūtes vēlāk Aleksejs Krjukovičs rezultātu izlīdzināja – 1:1.

Iespējas izcelties rīdziniekiem bija vairākas, tomēr pirmā puslaika negatīvi spilgtākais moments notika puslaika izskaņā, kad muļķīgu noraidījumu saņēma Renārs Guliaks.

Mazākumā zaļi-baltie turpināja uzbrukt un kontrolēt spēli, tomēr atkal puslaika pirmajā pusē nonāca iedzinējos, kad 54. minūtē precīzi sita mājinieku futbolists – 1:2.

Desmit minūtes vēlāk pēc otrā brīdinājuma noraidījumu saņēma arī vidzemnieki, un spēle varēja norisināties formātā 10 pret 10.

Brīvās zonas atviegloja mettiešu uzdevumu, kuri pēdējā pusstundā guva piecus vārtus, noslēgumā pēc rezultāta izcīnot diezgan drošu uzvaru ar 6:2.

Ar trim vārtiem šajā spēlē izcēlās Aleksandrs Kartišovs, bet pa vieniem Jēkabam Lagūnam, Aleksejam Krjukovičam un Kristoferam Rēķim.