Ievietots 15.08.19.

Devīto spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

3 - 2
SK Super Nova

Ceturtdien, 15. augustā, savu devīto spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta sezonā aizvadīja mūsu vecākās grupas (U-18) futbolisti, Hanzas vidusskolas laukumā tiekoties ar SK Super Nova.

Pirms gaidāmās spēles mettieši ierindojās 3. vietā ar 16 izcīnītajiem punktiem, kamēr pretinieki ar 7 punktiem atradās 7. pozīcijā.

Jāatzīmē, ka komandu pirmajā savstarpējā spēlē uzvaru ar 2:0 izcīnīja mettieši.

Spēli daudz aktīvāk iesāka mājinieki un jau 5. minūtē izvirzījās vadībā, kad ar precīzu sitienu izcēlās Aleksejs Krjukovičs – 1:0!

Lai gan mettiešiem piederēja pozicionāls pārsvars, līdz otrajiem vārtiem bija jāgaida līdz puslaika beigām, kad vārtus guva Artjoms Puzirevskis, panākot jau 2:0!

Otrā puslaika sākumā SK Super Nova tika pie iespējas izpildīt 11 metru soda sitienu, šo iespēju arī realizējot un samazinot rezultāta starpību.

Vienu vārtu pārsvars parasti ir slidens, tāpēc FS Metta futbolisti devās uz priekšu atgūt divu vārtu pārsvaru.

Tas izdevās 86. minūtē, kad bumbu vārtu tīklā raidīja Jegors Novikovs, tomēr pašā spēles izskaņā vārtus guva arī pretinieki.

Vairāk vārtiem komandām laika nepietika, spēlei noslēdzoties ar FS Metta uzvaru 3:2!