Jānis Grīnbergs pievienojas FK Metta

Miks Vilkaplāters
Ievietots 09.04.21.

FK Metta ziņo par sastāva aktualitātēm.

2021. gada FK Metta sastāvā redzēsim arī rīdzinieku Jāni Grīnbergu.

Īsi pirms 4. kārtas spēles ziņojam, ka FK Metta sastāvu papildinājis 22 gadus vecais Jānis Grīnbergs.

Karjeru Jānis uzsāka JFC Skonto sistēmā, bet 15 gadu vecumā debitēja pirmajā komandā, kad aizvadīja 6 spēles un guva vienus vārtus (kļuva par jaunāko vārtu guvēju Virslīgas vēsturē).

Turpinājumā futbolists Virslīgā nedaudz uzspēlējis FK RFS un FK Jelgava sastāvos, kopumā sakrājot 20 spēles Virslīgas ietvaros.

No 2017. līdz 2020. gadam vairākas sezonas Grīnbergs aizvadīja Vācijā, spēlējot Schalke 04 otrajā komandā Vācijas 4. un 5. līgā.

Grīnbergs aktīvi pārstāvējis arī Latvijas jauniešu izlases:

  • 15 spēles un divi vārti Latvijas U-17 izlasē;
  • 6 spēles Latvijas U-18 izlasē;
  • 25 spēles un divi vārti Latvijas U-19 izlasē;
  • 17 spēles Latvijas U-21 izlasē.

Novēlam Jānim sekmīgu posmu kluba rindās!

Ar iejušanos nebija nekādu grūtību - visi čaļi bija daudz maz zināmi, varbūt ne personīgi pazīstami, bet Latvija ir maza, futbolā viens otru zina. Ar vairākiem spēlēts kopā, daļu atceros no laika, kad biju JFC Skonto, arī pie trenera Gluščuka esmu trenējies, tāpēc iejutos viegli. Visi jauni čaļi, kopēja valoda ir atrasta. Tagad arī uz laukuma jāspēj papildināt vienam otru. Kopumā pirmie iespaidi ir pozitīvi - visi grib spēlēt, saistīt savu dzīvi ar futbolu, tāpēc ir redzamas ambīcijas. Jāiet un jāspēlē! Kā komandai mums katrā spēlē ir jāizspiež maksimums - cīnīties par punktiem un uzvaru. Ar visām komandām varam spēlēt un visām varam ņemt punktus. Ar to ir jāsāk - jākrāj punkti! Individuāli - jāuzņem forma, jo pirms tam trīs mēnešus trenējos individuāli, tagad mēnesi esmu šeit, lēnām uzņemu formu, lai varētu atgriezties laukumā. Tālāk - jāizspiež maksimums, ko varu - palīdzēt komandai uzbrukumā un aizsardzībā, un man kā uzbrūkošās grupas spēlētājam ir jāgūst vārti un jākrāj rezultatīvas piespēles!Jānis GrīnbergsFK Metta jaunpienācējs