FK Metta uzbrucējs Bruno Melnis uz īres tiesībām pievienojas Torino FC

Miks Vilkaplāters
Ievietots 03.09.21.

Ziņojam par aktualitātēm FK Metta rindās.

FK Metta informē, ka pēc abu klubu vienošanās uz īres tiesībām mūsu akadēmijas audzēknis Bruno Melnis pievienosies Itālijas klubam Torino FC.

Vienošanās paredz arī iespēju itāļu vienībai pēc 2021./2022. sezonas beigām iegādāties 2004. gadā dzimušo futbolistu.

Torino FC galvenā komanda spēlē Itālijas A sērijā, 2020./21. gada sezonā izcīnot 17. vietu. Tikmēr U-19 vecuma komanda piedalās Primavera 1 čempionātā, kurā paredzams spēlēs arī Bruno.

Jaunais futbolists karjeru uzsāka SK Super Nova, 13 gadu vecumā pievienojoties FS Metta akadēmijai. Debiju Meistarkomandā jaunais futbolists piedzīvoja aizvadītā gada 1. oktobrī Latvijas kausa spēlē pret Riga FC.

Kopumā Bruno aizvadījis 12 spēles FK Metta rindās, astoņas no spēlēm aizvadot šosezon. 2021. gadā Melnis arī guvis vienus vārtus Virslīgā, izceļoties 7:0 uzvarā pret Noah Jūrmala. Tikmēr dublieru čempionātā uzbrucējam 7 vārti četrās spēlēs.

Bruno Melnis gūst savus pirmos vārtus Meistarkomandas rindās Virslīgas čempionātā.

Bruno Melnis ir aizvadījis arī 4 spēles Latvijas U-16 izlasē (arī 4 gūtie vārti), Latvijas U-17 izlasei palīdzējis izcīnīt Baltijas kausu (1 gūtie vārti), bet šobrīd atrodas Latvijas U-19 izlases nometnē.

Bruno Melnis gūst vārtus U-15 vecuma čempionātā (2019. gads).

Man ir liels prieks un gods pievienoties Torino FC klubam, un tas būs jauns izaicinājums manā karjerā. Būs interesanti izmēģināt savus spēkus citā sistēmā - nevaru sagaidīt brīdi, kad pievienošos komandai. Protams, jāpiebilst, ka klubam pievienojos uz īres laiku, tāpēc daudz kas būs atkarīgs no paša snieguma. Šobrīd būs sevi jāpierāda jaunā kluba sistēmā. Paldies FK Metta par šo iespēju, īpašs paldies vadībai un treneriem par atbalstu!Bruno MelnisFK Metta uzbrucējs

Novēlam Bruno izdošanos un veiksmīgu gaidāmo sezonu īrē!