FS Metta audzēknis Bruno Melnis noslēdz profesionālu līgumu ar FK Metta

Miks Vilkaplāters
Ievietots 24.01.21.

Ziņojam par aktualitātēm FK Metta rindās.

Klubs informē, ka savu pirmo profesionālo līgumu parakstījis mūsu akadēmijas audzēknis Bruno Melnis. 2004. gadā dzimušais futbolists līgumu ar FK Metta komandu parakstījis līdz 2024. gadam.

Bruno karjeru uzsāka SK Super Nova, bet 13 gadu vecumā pievienojās FS Metta akadēmijai. Debiju Meistarkomandā jaunais futbolists piedzīvoja 1. oktobrī Latvijas kausa spēlē pret Riga FC.

Aizvadītajā sezonā Bruno spēlēja vairākos čempionātos:

  • U-16 komandā: 7 spēlēs 3 vārti
  • U-18 komandā: 4 spēlēs 2 vārti
  • FK Metta/Latvijas Universitāte: 9 spēlēs 1 vārti
  • FK Metta sastāvā: 4 spēles

Bruno Melnis ir aizvadījis arī 4 spēles Latvijas U-16 izlasē (arī 4 gūtie vārti), bet Latvijas U-17 izlasei palīdzējis izcīnīt Baltijas kausu, divās spēlēs gūstot vienus vārtus.

Apsveicam Bruno ar šo soli futbolista karjerā, kā arī novēlam izdošanos un veiksmīgu gaidāmo sezonu! 

Paldies manam pirmajam trenerim SK Super Nova klubā Oļegam Blažnovam, pie kura uzsāku treniņus 3 gadu vecumā, un visiem SK Super Nova treneriem, kuri iesaistījās manā futbola karjeras attīstībā. Paldies arī kluba prezidentam Jānim Engelim par manu futbola spēju novērtēšanu un attīstīšanu. Liels paldies, protams, FS Metta treneru komandai par atbalstu gan nonākot METTA, gan noticot manām futbolista spējām. Paldies Latvijas futbola federācijas treneriem par uzaicinājumu uz Latvijas jaunatnes izlasēm. Daudz pieredzes esmu ieguvis abos klubos, piedaloties gan starptautiskajos turnīros, gan vietējos. Ir labas atmiņas par aizvadītajiem turnīriem, spēlēm un nometnēm, bet tagad ir jāsper nākamais solis. Turpmāk centīšos, cik spēju, strādāšu, lai palīdzētu klubam un arī veicinātu izaugsmi savā futbolista karjerā!Bruno MelnisFK Metta uzbrucējs