FS Metta sieviešu komanda "Ziemas kauss" noslēdz ar zaudējumu pret SFK Riga

Ievietots 13.02.22.

Piekto spēli “Ziemas kauss” sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

Sestdien, 12. februārī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi noslēdzošo spēli “Ziemas kauss” izcīņā, spēkojoties ar SFK Riga.

Šajā spēlē dažādu iemeslu dēļ FS Metta sastāvā nevarēja iziet vairākas spēlētājas, kas lika mobilizēties fiziski sarežģītai cīņai.

Diemžēl pretinieces ātri ieguva vadību – 3. minūtē pēc stūra sitiena vārtu priekšā precīza bija bijusī FS Metta futboliste Arta Luīze Lubiņa (0:1).

Drīz pēc tam mettietēm bija divi sitieni no soda laukuma tuvuma, taču SFK Riga vārtsardze abos gadījumos bumbu tvēra.

Kopumā pirmajā puslaikā vairs bīstamu vārtu gūšanas iespēju nebija – pretiniecēm bija vairāki stūra sitieni, taču bumbas kontrolē komandas aizvadīja līdzīgu puslaiku.

Otrajā puslaikā zaļi-baltajām nācās atspēlēties – ļoti pamanāma laukumā bija Treimane, bet laukuma otrā pusē pāris reizes spēlē iesaistījās arī Matrevica, paglābjot komandu.

Tomēr, tuvojoties spēles beigām, izgājienu vienatnē pret Matrevicu realizēja SFK Riga spēlētāja, panākot divu vārtu pārsvaru.

Izskaņā pēc laba individuālā reida Treimane bīstami sita ar kreiso kāju, taču nedaudz garām.

0:2 zaudējums noslēdzošajā “Ziemas kauss” spēlē. FS Metta ir garantējusi vismaz 2. vietu – SFK Riga ir par punktu mazāk, taču divas spēles rezervē.