Ievietots 04.02.24.

Otro spēli “Ziemas kauss” sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

0 - 2
FK Olaine

Svētdien, 4. februārī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi otro cīņu “Ziemas kauss” izcīņā, tiekoties ar FK Olaine.

Spēles iesākās līdzvērtīgi, taču ātru vadību ieguva olainietes – pēc sitiena no 11 metriem Matrevica bumbu aizsniedza, tomēr tā padevīgi ieripoja vārtos (0:1).

Kopumā pirmajā puslaikā vairāk sitienus izdarīja FK Olaine futbolistes, taču rezultāts vairs nemainījās.

Otrajā puslaikā FS Metta futbolistes pārņēma bumbas kontroli un daudz vairāk sāka izspēlēt caur laukuma vidusdaļu, taču uzbrukuma noslēgumā trūka precizitātes.

Izskaņā zaļi-baltās bija tuvu izlīdzinājumam, tomēr Lipšānes sitienu atvairīja vārtsardze, bet pēdējais vārds piederēja viesu futbolistēm, kuras realizēja 11 metru soda sitienu (0:2).

Madara Matrevica, Emīlija Sofija Druviņa, Laura Siņutkina, Katrīna Augustāne, Paula Linda Liniņa, Fanija Mežecka, Amēlija Lipšāne, Sofija Gluščuka, Marija Klementjeva, Sanija Santa Vuškāne, Paula Dzene

Kristīne Evelīna Lodziņa, Elija Veilande, Elīza Paula Sīpola, Signija Šenberga, Keita Zviedre, Emma Taylor, Vasilisa Sadikova