FS Metta audzēkne Emīlija Ambaine stažējas Djurgårdens IF.

Miks Vilkaplāters
Ievietots 30.04.24.

Aprīļa un maija mijā treniņus Zviedrijas augstākās līgas kluba Djurgårdens IF sistēmā aizvada FS Metta audzēkne Emīlija Ambaine.

Mūsu kluba spēlētāja Emīlija Ambaine laika posmā no 28. aprīļa līdz 5. maijam devusies uz vienu no Zviedrijas spēcīgākajiem klubiem Djurgårdens IF.

Djurgårdens IF sieviešu komanda spēlē Zviedrijas augstākajā līgā. Labākie rezultāti sasniegti no 2000. – 2010. gadam, kad divas reizes izdevās uzvarēt čempionātā un trīs reizes Zviedrijas kausa izcīņā.

Labākais starts Eirokausos padevās 2005. gadā, kad klubs aizspēlējās līdz UEFA Čempionu līgas finālam.

FS Metta gadu garumā ir izveidojusi spēcīgu sadarbību ar ārvalstu akadēmijām. Viena no ciešākajām saiknēm pēdējos gados izveidojusies tieši ar Zviedrijas klubu Djurgarden IF.

Ar akadēmiju katru gadu tiek īstenota sadarbība pieredzes apmaiņā, metodiskās bāzes pilnveidošanā, nometņu un jaunatnes komandu savstarpējo spēļu organizēšanā.

Emīlija vairākus treniņus aizvadīs visas nedēļas garumā, iepazīstoties ar futbola un sadzīves vidi Zviedrijas kluba sistēmā.

2010. gadā dzimusī futboliste iepriekš regulāri piedalījusies Milan Junior Camp, un šobrīd pārstāv Latvijas WU-15 izlasi, kā arī FS Metta sadarbības klubu Skanstes SK sieviešu 1. līgas sacensībās.

Iespaidi ir ļoti labi, un pārsteidz, ka ir tik daudz meiteņu katrā vecuma grupā. Līmenis šai vecuma grupai, kurā trenējas 2009. un 2010. gadā dzimušās meitenes, ir augsts, un visas meitenes spēlē vienādi ātri un agresīvi, un ir apveltītas ar labu tehniku. Treniņu process arī ir labi un interesanti izplānots. Treneri meitenēm vada arī individuālos treniņus, kur vairāk strādā uz kvalitatīviem pieskārieniem bumbai. Piedalos sava vecuma meiteņu treniņos, kā arī papildus tam man ir treniņi pie citas grupas, tāpat arī individuālie treniņi. Pieredze ir pozitīva un noderīga!Emīlija AmbaineFS Metta futboliste

Novēlam Emīlijai veiksmīgu posmu Zviedrijā, lai gūtā pieredze palīdz sasniegt nākamos soļus futbolā!