FS Metta sieviešu komanda "Ziemas kauss" iesāk FK Iecava/FS Jelgava

Ievietots 29.01.23.

Pirmo spēli “Ziemas kauss” sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

2 - 0
FK Iecava

Svētdien, 29. janvārī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi pirmo cīņu “Ziemas kauss” izcīņā, tiekoties ar FK Iecava/FS Jelgava.

Kopumā pirmajā puslaikā bumbu vairāk kontrolēja FS Metta futbolistes, taču pirmo sitienu izdarīja tieši pretinieces – vietā bija Matrevica, bumbu tverot.

Zaļi-baltās tika pie vairākiem stūra sitieniem, tomēr līdz brīvam sitienam nonākt neizdevās. Pirmo sitienu vārtu rāmī izdevās trāpīt puslaika vidū, taču pretinieču vārtsardze bumbu atvairīja.

Puslaika noslēgumā mettietes arvien vairāk uzbruka vārtiem, bet pirmajā puslaikā spēles tablo nemainīgi rādīja divas nulles.

Tomēr otrā puslaika sākumā FS Metta futbolistes ieguva vadību – 50. minūtē Amēlija Lipšāne apstrādāja bumbu soda laukumā un teicami raidīja bumbu vārtu stūrī (1:0)!

Drīz pēc tam labas iespējas jau bija Šenbergai un Sīpolai, taču no soda laukuma vidus realizēt momentus neizdevās.

65. minūtē pirmo reizi komandu tā pa īstam nācās glābt Matrevicai, kura slaidā lēcienā atvairīja sitienu no vārtu priekšas.

Tikmēr sešas minūtes vēlāk Amēlija Lipšāne ar ļoti līdzīgu sitienu raidīja bumbu kreisajā apakšējā stūrī dubultoja pārsvaru (2:0)!

Tā arī spēle noslēdzās, FS Metta sieviešu komandai izcīnot pirmo uzvaru “Ziemas kauss” izcīņā.

Madara Matrevica, Linda Mergupe-Kutraite, Una Jēgere, Kristīne Evelīna Lodziņa, Rebeka Sniedzīte, Paula Linda Liniņa, Amēlija Lipšāne, Tīna Zankovska, Emīlija Sofija Druviņa, Signija Šenberga, Katrīna Garanča

Fanija Mežecka, Katrīna Augustāne, Uma Upīte, Tija Upeniece, Elija Veilande, Elīza Paula Sīpola, Anastasija Vainere, Vasilisa Sadikova, Marija Klementjeva

Svētdiena, 12. februāris, plkst. 16:20