FS Metta rezultatīvā spēlē pārspēj FK Auda

Trešo spēli “Ziemas kauss” sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

FS Metta
5 - 1
FK Auda

Sestdien, 10. februārī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi trešo cīņu “Ziemas kauss” izcīņā, tiekoties ar FK Auda.

Spēles ievadā ar bumbu vairāk bija zaļi-baltās, un 18. minūtē arī guva pirmos vārtus – pēc apspēlēšanas tuvajā stūrī precīzi sita Signija Šenberga (1:0)!

Desmit minūtes vēlāk pēc centrējuma gan FK Auda, apsteidzot aizsardzes un Matrevicu, rezultātu izlīdzināja, bet gandrīz nekavējoties ar skaistu tālsitienu Šenberga atjaunoja pārsvaru (2:1)!

Otrajā puslaikā FS Metta pārsvars pieauga, ļoti pamanāmas bija Dzene un Vuškāne, bet divu vārtu pārsvaru šoreiz panāca tieši aizsardze – Katrīna Augustāne sita precīzi ar galvu no vārtu priekšas (3:1)!

Spēles izskaņā no tuvas distances vārtus guva gan Amēlija Lipšāne, gan Emma Taylor, spēlei noslēdzoties ar pārliecinošu uzvaru 5:1!