FS Metta sieviešu komanda rezultatīvā cīņā pārspēj FK Olaine

Ievietots 05.02.22.

Ceturto spēli “Ziemas kauss” sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

FS Metta
8 - 4
FK Olaine

Sestdien, 5. februārī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi kārtējo spēli “Ziemas kauss” izcīņā, spēkojoties ar FK Olaine.

Spēli aktīvāk iesāka mettietes, un jau 2. minūtē izvirzījās vadībā – bumba uz 11 metru atzīmes nonāca pie Daņilovas, kura spēcīgi sita zem vārtu pārliktņa (1:0)!

Puslaika vidū pretinieces gan panāca izlīdzinājumu, kad pēc neveiksmīgas sadursmes bumba nonāca tukšu vārtu priekšā, ko olainietes izmantoja – 1:1.

Tomēr īsi pirms pārtraukuma Daņilova guva otros vārtus un atguva vadību FS Metta futbolistēm – Katrīna sita precīzi no vārtu priekšas (2:1)!

Otrajā puslaikā bija novērojams kārtīgs vārtu šovs – abas komandas kopā guva 9 (!) vārtus. Jau 52. minūtē pēc trim veiksmīgiem sitieniem zaļi-baltās panāca 5:1.

Drīz pēc tam komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, bet līdz 70. minūtei FK Olaine pievilka līdz 6:4.

Izskaņā spēles gala rezultātu uzstādīja Amēlija Lipšāne un Elīza Paula Sīpola, kuras ar precīziem sitieniem panāca rezultatīvu 8:4 uzvaru savai komandai.

Kopumā ar 4 vārtiem izcēlās Katrīna Daņilova, divus pievienoja Paula Dzene, bet vienus vārtus guva Amēlija Lipšāne un Elīza Paula Sīpola.

Noslēdzošajā turnīra spēlē mettietes spēkosies pret SFK Riga, un komandas savstarpējā spēlē noskaidros “Ziemas kauss” uzvarētāju.