FS Metta sieviešu komanda cīnās neizšķirti pret SK Super Nova/RTU

Ievietots 30.01.22.

Trešo spēli “Ziemas kauss” sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

1 - 1
SK Super Nova

Sestdien, 29. janvārī, Rimi Olimpiskajā centrā savu trešo spēli “Ziemas kauss” izcīņā aizvadīja FS Metta sieviešu komanda, spēkojoties ar SK Super Nova/RTU.

FS Metta futbolistes šo spēli aizvadīja bez komandas kapteines Alīnas Šilovas, kura uz ilgāku laiku ceļgala savainojuma dēļ ir izkritusi no ierindas.

Spēles iesākumā pretinieces tika pie vairākām standartsituācijām, bet pirmos bīstamos momentus izveidoja mettietes.

10. minūtē asu sitienu no leņķa izdarīja Treimane, taču vārtsardze bumbu atsita, kamēr divas minūtes vēlāk Nelle trāpīja pa stabu.

Turpinājumā abu komandu izpildījumā bija novērojams līdzvērtīgs futbols, nevienai no vienībām neiegūstot izteiktu pārsvaru.

29. minūtē pēc sitiena no tuvas distances savu komandu jau glāba Matrevica, bet drīz laukuma otrā pusē Treimanes sitienu atkal atvairīja SK Super Nova/RTU vārtsardze.

Otrā puslaika sākumā lieliska iespēja bija Daņilovai, tomēr tuvcīņā vēlreiz veiksmīgāka bija vārtsardze. Līdz sitienam tika arī Treimane un Lipšāne – tomēr mērķī bumba nenonāca.

Pēc aktīvā sākuma izvirzīties vadībā neizdevās, ko izdarīja pretinieces – 52. minūtē izgājienu vienatnē pret Siņutkinu izmantoja Druviņa (0:1).

Drīz pēc tam teicams reids izdevās Daņilovai, kurai gan norāvās sitiens, tomēr 65. minūtē Nelle Treimane ar lielisku soda sitienu no 20 metriem panāca izlīdzinājumu (1:1)!

Izskaņā daudz aktīvākas bija FS Metta futbolistes – iespējas bija Daņilovai un Garančai, tomēr trešo uzvaru trīs spēlēs zaļi-baltajām izraut neizdevās.

Madara Matrevica, Elīza Paula Sīpola, Uma Upīte, Fanija Mežecka, Paula Dzene, Katrīna Augustāne, Nelle Treimane, Amēlija Lipšāne, Elija Veilande, Vasilisa Sadikova, Una Jēgere