Andris Riherts: "Sezonā gadās arī šādas spēles."

Ievietots 29.05.24.

Sezonas kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 6
FK RFS

Trešdien, 29. maijā, TonyBet Virslīgas čempionāta 16. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, savā laukumā uzņemot FK RFS.

Pirmajā puslaikā FC RFS spēlēja ļoti rezultatīvi, zaļi-baltajiem neatrodot iespēju apturēt pretinieku uzbrukumus (0:4).

Otrajā puslaikā viesi guva vēl divus bezatbildes vārtus, FK Metta piedzīvojot nepatīkamu zaudējumu.

Paldies visiem futbola mīļiem, kuri apmeklēja spēli. Laikapstākļi šodien lutināja pirms spēles, spēles laikā vairs nelutināja. Paldies par atbalstu visiem un ierašanos stadionā. Rezultāts ir nepieklājīgs, pēc pirmā puslaika jau bija graujošs 0:4, bet otrajā vēl divus pielika klāt. Tad pamainījām stratēģiju, visur spēlējām 1 pret 1, lai šo spēli izmantotu individuālās meistarības celšanai. Pretinieks ātrs, spēcīgs, labā formā, parādīja, kā trāpīt devītniekā. Mums tas neizdevās, momenti gan bija. Sezonā gadās arī šādas spēles. Bija arī diezgan liela rotācija, tā saikne pazuda, pretiniekam krīt no rokas, tad ir diezgan grūti. Paldies, tiekamies pēdējā spēlē pirms izlašu pauzes, šo svētdien Skonto stadionā.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris