Ievietots 21.05.24.

Sezonas kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 1
FK Tukums 2000/Telms

Otrdien, 21. maijā, TonyBet Virslīgas čempionāta 14. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, savā laukumā uzņemot FK Tukums 2000/Telms.

Pirmajā puslaikā zaļi-baltie vairāk uzbruka, tomēr atslēgt pretinieku vārtus neizdevās.

Otrā puslaika izskaņā pēc Correa piespēles pretinieki raidīja bumbu savos vārtos, bet pēdējās sekundēs tukumnieki izrāva neizšķirtu (1:1).

Deja vu sanāca. Pagājušajā gadā mēs izvilkām līdz ar svilpi, arī bija vārtsargs iesaistīts. Šodien FK Tukums 2000/Telms pēdējās sekundēs izvilka neizšķirtu. Spēle tāda beigās arī bija, ka divi spēlētāji savos vārtos iesita, viņiem aizsargs, mums Daņila iesita savos. Iespējams, ka momenti līdz 1:0 mums bija labāki, situācija bija pateicīgāka arī pēc spēles rakstura, ņemot vērā, ka mājās spēlējām. Viesiem arī sastāvs nebija optimāls, bet kaut kā ar realizāciju mums bija problēmas. Neviens nav nomiris, tā kā jāturpina. Paldies par atbalstu visiem!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris