Andris Riherts: "Punktu pielikt galīgi neizdevās."

Ievietots 25.05.24.

Sezonas kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 1
Grobiņas SC/LFS

Sestdien, 25. maijā, TonyBet Virslīgas čempionāta 15. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, savā laukumā uzņemot Grobiņas SC/LFS.

Pirmajā puslaikā daudz bīstamu momentu nebija, bet izskaņā FK Metta pēc Correa precīzā sitiena izvirzījās vadībā – 1:0!

Otrajā puslaikā mājiniekiem bija vairākas lieliskas iespējas, tomēr spēles noslēdzošajās minūtēs viesi izrāva neizšķirtu – 1:1.

Mēs nelutinām savus atbalstītājus, kuri nāk arī apstākļos, kad klubā ir daudz spēles un turnīri, ieskrien tāpat, nāk un atbalsta. Trīs spēles vienkārši pašās spēles beigās izlaižam uzvaru no rokām - Valmiera FC, Tukums 2000/Telms un tagad arī Grobiņas SC/LFS. Vai bija momenti? Momenti bija. Lai tos momentus realizētu, acīmredzot ir jāsaprot, ka mēs esam septītajā, nevis 1. vietā - kad varētu būt vēl kādi 10 momenti vai 10 līguma piedāvājumu. Punktu pielikt galīgi neizdevās. Kad ielaidām vārtus, varēja redzēt, ka ir sods, bet tā kā aizsargs krita un darbojās, tas neder - jābūt vīrišķīgākam, jāizsit bumba. Pretinieks izlaida visu dzīvo spēku, kāds ir, zinājām, ka nāks ārā cilvēki, kuriem patīk iet kaulā. Atnāca un izdarīja savu darbu. Paldies visiem par atbalstu!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris