FK Metta neizmanto iespējas un cīnās neizšķirti pret Grobiņas SC/LFS

Ievietots 25.05.24.

Spēle Kārtējo TonyBet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 6
FK RFS

Sestdien, 25. maijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 15. kārtas spēli TonyBet Virslīgā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Grobiņas SC/LFS.

Spēles pirmajā puslaikā ar bumbu vairāk bija zaļi-baltie, tomēr ilgu laiku komandas spēlēja bez izteikti bīstamiem momentiem.

Puslaika beigās beidzot FK Metta panāca savu – 42. minūtē pēc uzbrukuma caur labo flangu bumbu soda laukumā saņēma Correa, vienā pieskārienā raidot vārtu tīklā – 1:0!

Otrajā puslaikā FK Metta izveidoja daudz vārtu gūšanas iespējas, lai panāktu divu vārtu pārsvaru, tomēr mettieši savas iespējas izšķērdēja.

Izskaņā pamatīgā vējā savu iespēju atrada arī Grobiņas SC/LFS, izraujot neizšķirtu (1:1)!

Alvis Sorokins, Mikus Vasiļevskis, Oskars Vientiess, Kārlis Vilnis, Jegors Novikovs, Rendijs Šibass, Daņiils Čiņajevs, Daniils Ulimbaševs, Mohamet Lamine Correa, Dans Sirbu, Bruno Melnis