FK Metta neatrod pretargumentus FC RFS uzbrukumam

Ievietots 29.05.24.

Kārtējo TonyBet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 6
FK RFS

Trešdien, 29. maijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 16. kārtas spēli TonyBet Virslīgā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot čempionvienību FC RFS.

Viesi savā tradicionālajā manierē ātri izvirzījās vadībā – pēc stūra sitiena 3. minūtē FC RFS guva vārtus.

Turpinājums FK Metta komandai neizdevās veiksmīgāks – 17. minūtē pretinieki realizēja 11 metru soda sitienu, panākot divu vārtu vadību.

Līdz puslaika beigām FC RFS iesita vēl divus vārtus, pārtraukumā mājiniekiem dodoties ar 0:4.

Otrajā puslaikā FK Metta veica rotāciju, debiju piedzīvojot arī Ivanam Smirnovam, tomēr FC RFS turpināja spēlēt rezultatīvi, līdz spēles beigām gūstot vēl divus vārtus (0:6).

Pretargumentus līdervienības uzbrukumam atrast neizdodas.

Alvis Sorokins, Mikus Vasiļevskis, Yusif Yakubu, Jegors Novikovs, Rendijs Šibass, Emīls Aizpurietis, Yevhen Stadnik, Mahamud Karim, Vinicius Souza, Dans Sirbu, Oleksandr Kurtsev