Ievietots 25.05.24.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

FK RFS
1 - 3

Sestdien, 25. maijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu sesto spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, LNK Sporta parks viesojoties pie RFS Academy.

Pirms gaidāmās spēles FS Metta ieņēma 2. vietu ar 12 punktiem, bet RFS Women ar 10 punktiem turnīra tabulā atradās vienu vietu zemāk.

Vadību jau spēles 11. minūtē ieguva mettietes – ar precīzu sitienu izcēlās Sanija Santa Vuškāne (1:0)!

Drīz pēc tam pēc standartsituācijas RFS Women panāca izlīdzinājumu, bet puslaika izskaņā pēc atlēkušās bumbas izveicīgakā bija Vuškāne, atjaunojot vadību (2:1)!

Līdzvērtīgā otrajā puslaikā iespējas radās arī mājiniecēm, vienā no epizodēm bumbai trāpot pa pārliktni un stabu.

Izskaņā ātrajos uzbrukumos momenti parādījās arī FS Metta futbolistēm, un 86. minūtē Vuškāne nokārtoja hat-trick un divu vārtu pārsvaru (3:1)!