Balso par savu favorīti FS Metta "Gada futboliste 2023" nominācijā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 19.12.23.

Tuvojoties gada izskaņai, piedāvājam iespēju nobalsot par savu favorīti FS Metta nominācijā “Gada futboliste 2023”.

Balsojums ir noslēdzies. 

FS Metta sezonu noslēdza novembra sākumā, notikumiem bagātā sezonā izcīnot bronzas godalgas Sieviešu futbola līgā un Latvijas kausa izcīņas trofeju. Ar sezonas rezultātiem un statistiku vari iepazīties ŠEIT

Gada noslēgumā vienmēr ir svarīgi apkopot un izvērtēt sezonā iespēto un paveikto. Mūsu futbolistes sezonas garumā sagādāja vairākus prieka brīžus mūsu līdzjutējiem, otro gadu pēc kārtas krāšņā Latvijas kausa finālā pēcspēles sitienos izcīnot uzvaru.

Kā jau zināms, viena no sezonas noslēguma tradīcijām ir arī balsojums par Meistarkomandas gada futbolistu, un otro gadu pēc kārtas Gada futbolistes apbalvojumu saņems arī FS Metta gada futboliste.

Gada futbolistes balvai izvirza spēlētāju: līderi, kas iedvesmo, ved pretī panākumiem, rādot piemēru ar savām darba un cilvēciskajām spējām gan komandas biedrēm, gan jaunajām futbolistēm.

Balsojumu var veikt raksta apakšā. Balsojumu var veikt vienu reizi.

GADA FUTBOLISTE 2023 – nominanti:

  • Amēlija Lipšāne – komandas vicekapteine, līdere laukuma vidusdaļā. Amēlijai šosezon 1489 minūtes (19 spēles) Sieviešu futbola līgā, 11 gūtie vārti. Spēja veikt lielu darba apjomu un apgādāt partneres ar lieliskiem momentiem. Šogad pārstāvēja Latvijas WU-19 izlasi, kā arī debitēja Latvijas nacionālajā izlasē.

  • Katrīna Daņilova – pēc izdziedētā savainojuma bija viena no uzbrukuma līderēm, guva četrus vārtus SFL un vairākas reizes izdarīja rezultatīvas piespēles partnerēm, kā arī veica efektīvas un efektīgas darbības uzbrukumā. Latvijas nacionālās izlases spēlētāja.

  • Signija Šenberga – viena no uzbrukuma līderēm, guva vārtus pati un izkārtoja arī partnerēm. Šosezon Signijai 12 gūtie vārti SFL. Trešais lielākais spēles laiks komandā līgas ietvaros (1552 minūtes, 19 spēles) un nozīmīgs ieguldījums komandas panākumos. Latvijas nacionālās izlases spēlētāja.

  • Paula Linda Liniņa – komandas balsts – droša, pārliecinoša un uzticama gan aizsardzībā, gan uzbrukumā. 1140 minūtes čempionātā un 14 spēles. Četri vārti un vairākas rezultatīvas piespēles. Latvijas nacionālās izlases pamatsastāva spēlētāja; FS Metta komandas labākās spēlētājas atzinība.

  • Kristīne Evelīna Lodziņa – ļoti veiksmīgi cementēja un stiprināja komandas aizsardzību; komandas aizsardzības līdere. Otrs lielākais spēles laiks, lielākais no laukuma spēlētājām – 1592 minūtes aizvadītajās 19 spēlēs. Latvijas nacionālās izlases spēlētāja.