FS Metta sieviešu komanda piekāpjas MFA Žalgiris

Ievietots 15.04.23.

Ceturto spēli Baltijas līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

MFA Žalgiris
4 - 0

Sestdien, 15. aprīlī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi ceturto spēli Baltijas līgā, tiekoties ar Lietuvas otro spēcīgāko komandu MFA Žalgiris.

FS Metta trijās spēlēs izcīnīja punktu (2:2 pret SFK Rīga; 0:3 un 0:2 pret kaimiņvalstu čempionvienībām FC Flora un FC Gintra). MFA Žalgiris vēl nevienu spēli vēl nebija aizvadījusi.

Spēli draudīgāk iesāka pretinieces, pirmajās minūtēs izveidojot divus bīstamus momentus, taču kopīgām pūlēm briesmas tika novērstas.

FS Metta atvirzīja spēli no savas laukuma puses un uzbruka caur flangiem. Tomēr šķietami nevainīgā situācijā pēc piespēles gar vārtiem ar rikošeta palīdzību pretinieces ieguva vadību (0:1).

Kopumā abas komandas spēlēja ar lielu azartu, un bija vērojams dinamisks futbols. Taču atkal pēc ātras pārejas MFA Žalgiris izmantoja savu iespēju un palielināja pārsvaru (0:2).

Puslaika izskaņā FS Metta futbolistes izveidoja vairākus momentus – divreiz glāba pretinieču vārtsardze, bet vienreiz Vainere trāpīja pa pārliktni.

Arī otrajā puslaikā komandas spēlēja atklātu futbolu ar ātrām pārejām. Leišu futbolistes vairāk kontrolēja bumbu, taču mettietes atbildēja ar ātriem uzbrukumiem.

Diemžēl pēc laba nogriežņa krita trešie vārti – vairākas reizes nobloķēts sitiens, taču ar trešo reizi pretinieces trāpīja vārtu stūrī (0:3).

MFA Žalgiris drīz guva arī ceturtos vārtus, bet izskaņā zaļi-baltās meklēja vismaz vienus vārtus – izgājienā pret vārtsardzi izskrēja Lipšāne, tomēr bumba lidoja nedaudz garām.

Zaudējums viesos pret Lietuvas otro spēcīgāko vienību.

Madara Matrevica, Rebeka Sniedzīte, Fanija Mežecka, Katīna Augustāne, Paula Linda Liniņa, Amēlija Lipšāne, Una Jēgere, Anastasija Vainere, Emīlija Sofija Druviņa, Signija Šenberga, Vasilisa Sadikova