WESS Motors kļūst par METTAs oficiālo partneri

Ievietots 29.04.21.

WESS Motors kļūst par METTAs oficiālo partneri.

Esam priecīgi paziņot, ka par mūsu oficiālo auto partneri kļuvis WESS Motors – stabils un uzticams auto dīleris ar gandrīz 30 gadu pieredzi savā jomā!

METTA un WESS Motors ir noslēguši oficiālās partnerības sadarbību līdz 2025. gadam. Esam priecīgi, ka abpusējā sadarbība palīdzēs mums vienmēr būt mobiliem un kustībā pretī panākumiem!

FS Metta ir priecīgi paziņot par uzsākto sadarbību ar WESS Motors. WESS Motors kļūst par oficiālo METTAs auto partneri un palīdzēs neapstāties ceļā pie izvirzītajiem mērķiem. Priecājamies, ka šajā laikā ir partneri ar kopīgām vērtībām, kas ir gatavi sadarboties!FS Metta Oficiālais Toyota dīleris WESS Motors uzsācis ilgtermiņa sadarbību ar futbola klubu un futbola skolu Metta īpašā laikā, kad mums jābūt īpaši saliedētiem, kopīgi domājot par mūsu nākotni - veselīgiem un sportiskiem Latvijas iedzīvotājiem.WESS Motors

Kopš 1992.gada WESS MOTORS ir oficiālais TOYOTA dīleris, un piedāvā jaunus vai mazlietotus TOYOTA automobiļus, kā arī plašu autoservisa pakalpojumu klāstu un virsbūves servisa pakalpojumus divos autocentros – Mārupē un Berģos. Vairāk par WESS Motors var uzzināt ŠEIT.