Hagberg kļūst par FS Metta oficiālo partneri

Miks Vilkaplāters
Ievietots 11.04.24.

Futbola skola “Metta” vienojas par ilgtermiņa sadarbību ar Hagberg.

FS Metta ar prieku paziņo par sadarbības partnerības un memoranda noslēgšanu ar SIA “Hagberg”.

11. aprīlī Hagberg mācību centra teritorijā tika aizvadīts svinīgs pasākums un preses konference, kurā parakstīts sadarbības memorands.

FS Metta un SIA “HAGBERG” parakstīja Sadarbības memorandu uz pieciem gadiem, uzņēmumam kļūstot par oficiālo skolas atbalstītāju.

SIA “HAGBERG, kā FS Metta treniņbāzes galvenais būvnieks, veiks kvalitatīvas, mūsdienīgas un ikdienas treniņu procesam piemērotas vides izveidi, vienlaikus abi partneri radīs platformu jauno futbolistu prasmju un iemaņu pilnveidei, kas ilgtermiņā nodrošinās jauniešu konkurētspēju darba tirgū.

Treniņbāzes būvniecībā ir saņemts arī Latvijas futbola federācijas piepūšamās halles programmas atbalsts – LFF kopā ar partneri Duol nodrošinās halles membrānas uzstādīšanu.

  • Vairāk par FS Metta treniņbāzes projektu un funkcionalitāti lasi ŠEIT
  • Arhitektu birojs: Substance
  • Plānotās kopējā projekta izmaksas: €3,500,000
  • Plānotais izpildes termiņš: 12 mēneši

Šis ir unikāls partnerības projekts un vairāku nozares entuziastu kopdarbs, caur kuru gribam veicināt iespējas jauniešiem attīstīties par daudzpusīgām, nobriedušām un konkurētspējīgām personībām darba tirgū. Atbalstot terniņbāzes būvniecību un iesaistoties šajā projektā kā darba devējam, kas jauniešiem dod iespēju uzsākt, iespējams, savās pirmās darba gaitas vai prakses iespējas. Mēs zinām, ka par profesionāliem futbolistiem kļūst vien 2-3% no visie m jauniešiem, kuri ikdienā trenējas, bet ir jaunieši, kuru profesionālā dzīve visdrīzāk nesaistīties ar profesionālo sportu. HAGBERG dod iespēju jau tagad pilngadīgiem jauniešiem apgūt praktiskas darba iemaņas, iesaistīties reālā darba tirgū un veidot veiksmīgu karjeru ārpus sporta, saglabājot sporta aktivitātes kā veselīga dzīves veida un sabalansētas dzīves sastāvdaļuIvars LukaševičsSIA HAGBERG īpašnieks un vadītājs Latvijas sportā šis ir unikāls piemērs, kur līdzīgi domājoši partneri no sporta un uzņēmējdarbības vides veic savu ieguldījumu nākotnes sabiedrības veidošanā. Abas organizācijas ir sociāli atbildīgas un jau ilglaicīgi ir apliecinājušas savas rūpes un ieguldījumu jauniešu attīstībā un izglītotu profesionāļu audzināšanā. METTA un HAGBERG sadarbība arī norāda uz domāšanas maiņu Latvijas sabiedrībā - bieži vien pieminam Skandināvijas labo piemēru, tāpēc uzskatu, ka tieši šādu sadarbību īstenošana mūs pietuvina Skandināvijas dzīves līmenim un attīstības modelim ar veiksmīgu sadarbību un dalītām atbildībām privātajā un nevalstiskajā sektorā.Ģirts MihelsonsFS Metta līdzdibinātājs un valdes loceklis Futbola haļļu būvniecība ir viens no LFF pēdējo gadu svarīgākajiem projektiem, kas gādājis par šādu objektu izbūvi Liepājā un Rēzeknē. Vēl vairāki šādi objekti jau ir izbūves un plānošanas stadijā, un starp tiem ir arī halle topošajā FS Metta treniņbāzē. Ierasti infrastruktūras objektu būvniecībā mēs sadarbojamies ar valsti vai pašvaldībām, taču šis ir viens no pozitīviem piemēriem, kā šāda veida partnerības var izveidot arī ar klubiem. Esam patiesi gandarīti par FS Metta un SIA HAGBERG uzsākto sadarbību un šī projekta būtību, jo tas ne tikai tuvina galvaspilsētu vēl viena svarīga futbola infrastruktūras punkta radīšanai, bet arī sniedz plašāku pievienoto vērtību.Vadims ĻašenkoLatvijas futbola federācijas prezidents

Parakstot sadarbības memorandu abas puses apņemas:

  1. Stiprināt abu pušu atpazīstamību kā sociāli atbildīgām organizācijām, kas ilgtermiņā rūpējas par jauniešu izglītošanu un prasmēm, iepazīstinot viņus ar darba tirgus iespējām.
  2. Sniegt iespēju panākumiem gan uz futbola laukuma, gan ārpus tā.
  3. Koordinēti sadarboties, kopīgi apzināt iespējas un īstenot konkrētas aktivitātes, lai šī sadarbība primāri kalpotu jauniešu turpmākās karjeras veicināšanai un līdz ar to nestu ieguldījumu Latvijas sabiedrības veidošanā.

Mūsu pienākums ir rūpēties, lai futbolista audzināšana iet kopsolī ar personības attīstību, jo mūsu sabiedrībai vajadzīgi godīgi, spējīgi un daudzpusīgi cilvēki – izglītoti profesionāļi laukumā un ārpus tā.

Par Hagberg:

HAGBERG ir strauji augošs Latvijas uzņēmums, kas savu darbību aizsāka 2009. gadā. Uzņēmuma darbības mērķis ir  veidot, attīstīt un uzturēt kvalitatīvu dzīves telpu. Uzņēmums apkalpo vairāk nekā 1000 klientu visā Latvijā, sniedzot nekustamo īpašumu attīstības, būvniecības un apsaimniekošanas pakalpojumus. HAGBERG piedāvā inovatīvus, energoefektīvus risinājumus un pilnveido sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Hagberg mājaslapa: https://hagberg.lv/lv

Prieks sadarboties!