FS Metta attīstīs savu treniņu bāzi Energoautomātikas stadiona teritorijā

Ievietots 10.06.21.

Futbola skola “METTA” ir uzsākusi darbu pie futbola infrastruktūras attīstības projekta Rīgā.

Lai nodrošinātu akadēmijas vajadzībām atbilstošus apstākļus un attīstītu kluba bāzi, FS Metta ir uzsākusi darbu pie infrastruktūras attīstības projekta Rīgā, Rāmuļu ielā 8.

Kopš aizvadītā gada rudens FS Metta ir vienojusies ar Energoautomātikas stadiona īpašnieku par ilgtermiņa nomu, ar nolūku atjaunot vēsturiski nozīmīgā stadiona slavu:

  • Labiekārtot stadiona teritoriju;
  • Atjaunot dabīgā zālāja laukumu;
  • Ierīkot automātisko laistīšanas sistēmu;
  • Ierīkot skatītāju tribīnes;
  • Nodrošināt stadiona atbilstību 1. līgas un Sieviešu futbola līgas infrastruktūras prasībām.

Šobrīd stadiona teritorijā ir veikti pirmie teritorijas sakopšanas darbi, iegādāta nepieciešamā laukuma sakopšanas tehnika, kā arī atjaunota pagaidu ūdens laistīšana.

Tāpat ir veikta dabīgā laukuma uzlabošana, lai uz laukuma vasaras periodā varētu uzņemt kluba vecāko komandu treniņus un pārbaudes spēles, kā arī dienas nometnes.

Tāpat, domājot par ziemas apstākļiem atbilstošu treniņprocesu, stadiona blakus teritorijā ir noslēgts apbūves tiesību līgums, ar nolūku īstenot piepūšamās halles (78×63 metri) un ģērbtuvju/administrācijas bloka būvniecību.

Hallei un ģerbtuvju blokam ir uzsākta būvprojektēšana sadarbībā ar jau klubam labi pazīstamo arhitektu biroju Substance, kas ir autors arī Elites futbola, izglītības un zinātnes centra projektam.