Prozis kļūst par METTAs oficiālo uztura partneri

Miks Vilkaplāters
Ievietots 29.03.18.

FS Metta noslēgusi sadarbību ar Eiropas vadošo uztura bagātinātāju uzņēmumu Prozis.

Esam priecīgi paziņot, ka par mūsu oficiālo uztura partneri kļuvis Prozis – tirgus līderis savā jomā Eiropā! METTA un Prozis ir noslēgusi oficiālās partnerības sadarbību uz vienu gadu, tādējādi Prozis – uztura baginātāju, sporta uztura un vitamīnu līderis Eiropā – ir kļuvis par mūsu 2018.gada sezonas oficiālo uztura partneri.

Prozis ir pazīstams ar savu tehnoloģisko precizitāti un produktu augsto kvalitāti, efektivitāti un veselības uzlabošanas nodrošinājumu. Jāuzsver, ka Prozis ir oficiālais uztura partneris arī tādiem pazīstamiem Eiropas futbola klubiem kā Valencia CF, Inter Milan, AS Roma, Porto FC un Monaco FC.

METTA ir ļoti pagodināta sadarboties ar šādu globālā mērogā atpazīstamu partneri, Eiropā plaši zināmu zīmolu, turklāt jāizceļ, ka šī ir mūsu pirmā sadarbība ar uztura partneri!

Pateicoties sadarbībai ar Prozis arī mūsu atbalstītajiem un biedra kartes īpašniekiem būs pieejami vairāki izdevīgi piedāvājumi sezonas gaitā, tai skaitā īpašām atlaidēm dažādiem pirkumiem mājaslapā ŠEIT

Palielinātas slodzes rezultātā organisms patērē vairāk resursu, un Prozis uztura bagātinātāji un vitamīni dod iespēju uzņemt šos trūkstošos elementus, palīdzot uzkrāt enerģiju un atjaunot organismu pēc fiziskajām slodzēm. Prozis sporta uzturs stiprina futbolistu veselību, tādējādi ļaujot izvairīties no iespējamajiem savainojumiem, kā arī palīdz uzlabot spēlētāju fiziskos rezultātus.Jānis SkābardisFS Metta fiziskās sagatavotības treneris